You are here:Start>Forum>Forum>ALFA ROMEO>Wycieranie właka rozrządu w silniku 2.0TS

Forgot password? | Forgot username?

Wycieranie właka rozrządu w silniku 2.0TS

Re: Wycieranie właka rozrządu w silniku 2.0TS

Pewnie i jedno i drugie, Polska to bardzo specyficzny kraj. Tak naprawdę nie mamy sie czym pochwalić, gospodarka leży, przemysł też, infrastruktura szkoda gadać, bieda i tyle. Oczywiście ktoś powie, że nasza historia i w ogóle, ale ile można do tego wracać? Od czasu wojny sytuacja przeciętnego Kowalskiego wcale sie tak bardzo nie zmieniła. Jak był biedny, tak jest i teraz. To przekłada się na niską samoocenę, poczucie że jestem gorszy bo mnie nie stać itp. Idąc dalej tym tropem, Polakom się wydaje, że jak masz, to jesteś lepszy od innych. W Polsce to trwa taki swoisty wyścig, o to kto ma więcej, kto ma lepiej. Zawiść jest przy tym głównym czynnikiem napędzającym ten mechanizm. Weźmy takich co wyjechali do Anglii, każdy kto został w Polsce potrafi tylko ich bluzgac i ośmieszać, że na zmywaku, że co oni tam zarobią itd. A co kogo to obchodzi? W Polsce do pracy na zmywaku ustawia się długa kolejka chętnych i to za jakie pieniądze? Czy u nas ludzie z magistrem nie sprzątają i pracują w barach, żeby zarobić na życie?
Wracając do sedna spraw, to  Polacy czują się gorsi od innych narodów i ponieważ nie mogą pokazać przed zachodnimi sąsiadami, że są w czyś lepsi, to pokazują to samym sobie. Mam Audi więc jestem lepszy do sąsiada, bo ten ma Fiata, albo jeżdżę BMW bo mnie stać, a Ciebie nie bo jeździsz Renault itd. Oczywiście, żeby nie generalizować, to nie każdy Polak ma taki stosunek do życia. Ci co taki mają należą do zwykłych prymitywów.
Niestety takich prymitywów jest w Polsce zbyt dużo.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Wycieranie właka rozrządu w silniku 2.0TS

niezła dyskusja, od wałka rozrządu do polskiej zawiści  nowyt/big-grin

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top