You are here:Start>Forum>Forum>ALFA ROMEO>Alfa Romeo 4x4

Forgot password? | Forgot username?

Alfa Romeo 4x4

Alfa Romeo 4x4

Szukając samochodu dla siebie natrafiłem na ofertę Alfy Crosswagon. Wyznam jak na spowiedzi, że był to dla mnie szok. Nigdy wcześniej nie słyszałem aby Alfa robiła samochody napędzane na cztery koła. Samochód bardzo mnie zainteresował. Na pewno go nie kupię ale zaintrygowała mnie ta konstrukcja. Moglibyście coś więcej napisać na temat tego samochodu ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa Romeo 4x4

Modele z naped 4x4 pojawiły sie  w latach 90, przecież w 93roku 155 z napędem 4x4 wygrała w niemieckich wyścigach DTM.
A co na temat samego auta? Crosswagon to  bardzo dobry napęd stały, spory prześwit, mocny silnik, niskie spalanie i ....mała awaryjność. Jak dla mnie całkiem porządny samochód.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa Romeo 4x4

o ile sobie przypominam to alfa miała robić prawdziwego suv-a, nie wiem czy u nas jest do kupienia, słyszał ktos o tym?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa Romeo 4x4

Jeśli pamięć mnie nie myli to był koncept który nie wszedł do produkcji. Jeśli mówimy o tym samym samochodzie to miało być to auto które przypominało Nissana Juke. Pamiętam jak eksperci podniecali się, że to jest pojazd który stylistycznie wykracza poza ramy swojego segmentu. Być może Alfa uznała, że projekt był za odważny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa Romeo 4x4

Uznała, że SUV jest za odważny, a wypuściła na rynek MiTo co wygląda jak pchła? Tu pewnie chodziło o jakąś grubą kasę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa Romeo 4x4

Albo uznali, że rynek jest już przesycony i wbicie się na niego będzie bardzo trudne. Alfa nigdy nie budowała czteronapędówek, więc może słusznie, że nie weszli na rynek z taką nowością. Oni pewnie też mają świadomość jak postrzegana jest ich marka a takie posunięcie byłoby strzałem w kolano. Pierwsze egzemplarze na pewno okazałby się felerne a to jeszcze umocniłoby stereotyp Alfy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top