You are here:Start>Forum>Forum>RENAULT>Probelem ze znalezieniem części do Laguny 2.0 8V

Forgot password? | Forgot username?

Probelem ze znalezieniem części do Laguny 2.0 8V

Probelem ze znalezieniem części do Laguny 2.0 8V

Nie bardzo wiedziałem jaki dać tytuł. W skrócie chodzi o to, że zostałem właścicielem Laguny I i na dzień dobry chciałem wymienić rozrząd. Mechanik zaproponował mi, żebym sam pojechał do sklepu i kupił a on tylko zamontuje. Tak też zrobiłem i okazało się, że rolka napinająca jest niewłaściwa. Żeby było śmieszniej za pierwszym razem, sprzedawca sprawdził model po numerze VIN i wyszło mu, że w tym aucie rolki nie ma. Po rozebraniu okazał się, że jest. Niestety nie zabrałem starej rolki więc nie było jak porównać. W warsztacie okazało się, że to nie ta rolka. Czy w Renaultach takie rzeczy to norma ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Probelem ze znalezieniem części do Laguny 2.0 8V

nie słyszałem żeby były jakies problemy z częściami do francuzów, samochód jak każdy inny, jak nie możesz sobie poradzić to zostaw to mechanikowi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Probelem ze znalezieniem części do Laguny 2.0 8V

Problemem nie jest dostępność części ale to, że katalogi są nieprecyzyjne. W sklepie gość zaklina się na wszystkie świętości, że jest kompetentny i nie chciał mniej naciągnąć ale zdarzają się sytuacje gdzie katalog przeszkadza tylko w znalezieniu części. Mówił, że wielu ludzi znając te problemy przyjeżdża z częścią na miejsce. Zawsze mnie zastanawiała kwestia, dlaczego mechanik nie chce zarobić na częściach i nie ciśnie na siłę aby to on zrobił zakupy. Teraz już wiem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Probelem ze znalezieniem części do Laguny 2.0 8V

To normalka i nie tylko u Renault, z innymi markami też jest taki problem, sam się tak nie raz przejechałam nawet na takiej głupocie jak klocki hamulcowe. Teraz zawsze zostawiam to mechanikowi, może ciut drożej zapłacę, ale przynajmniej nie trace czasu i nerwów na poszukiwaniach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Probelem ze znalezieniem części do Laguny 2.0 8V

W Renaultach to się zdarza. Dwa razy przerabiałem ten problem i za każdym razem zarówno sprzedający jak i mechanik byli bardzo zaskoczeni. Nawet ostatnio jak kupowałem korek to gość w sklepie przyniósł dwa i według katalogu oba mogły być montowane w moim samochodzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
30

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top