You are here:Start>Forum>Forum>AUDI>Uszczelnienie zacisku hamulca ręcznego.

Forgot password? | Forgot username?

Uszczelnienie zacisku hamulca ręcznego.

Uszczelnienie zacisku hamulca ręcznego.

Mam kolejny problem z moim samochodem. Od pewnego czasu nie mogę pozbyć się wycieku z okolic zacisku hamulca tylnego. Płyn wyraźnie przecieka przez uszczelnienia na „wałku” hamulca ręcznego. Wymieniałem już dwa razy wszystkie uszczelnienia, kupiłem nawet super drogi i podobno niezawodny zestaw naprawczy i nic. Jak ciekło tak dalej cieknie. Popytałem mechaników i wszyscy mówią kup sobie nowy zacisk i nie zawracaj dupy. Gdzieś w necie czytałem, że są sposoby aby pozbyć się tej usterki nie rujnując domowego budżetu. Wdzięczny będę za jakieś informacje na ten temat.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszczelnienie zacisku hamulca ręcznego.

A ile wydałeś na te wszystkie doraźne naprawy i ile kosztuje zacisk?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszczelnienie zacisku hamulca ręcznego.

nie masz co kombinować, bo te wszystkie zestawy naprawcze to tylko chwilowa poprawa. Jak cieknie to tylko wymiana pomoże. A ile taki zacisk kosztuje? Z drugiej strony kupujesz na lata.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszczelnienie zacisku hamulca ręcznego.

Jak pytałem w sklepie to gość powiedział, że ceny zacisków zaczynają się od 350zł. Mówił też, że na te zaciski które oni mają może dać gwarancję. Na wyraźne życzenie może mi sprowadzić zacisk za 200 zł ale biorę go na własną odpowiedzialność. Rozmawiałem z mechanikiem i czekam na jego opinie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszczelnienie zacisku hamulca ręcznego.

Jest coś takiego jak regeneracja i pewnie o to pytasz. Moim zdaniem spokojnie możesz sobie odpuścić temat. Znajomy ostatnio wysyłał do regeneracji swoje zaciski. Za całość zapłacił jakieś 500zł (wysyłał dwie sztuki). On jeździ A6 i w jego przypadku ma to sens. W twoim wydasz niewiele mniej a nadal będziesz miał stare zaciski. Kup nowe i nie kombinuj.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top