You are here:Start>Forum>Forum>CITROEN>Drgania od głosnika w C4

Forgot password? | Forgot username?

Drgania od głosnika w C4

Re: Drgania od głosnika w C4

Problemu być nie powinno ale stracisz na jakości dźwięku. Dwa różne głośniki mogą dawać nawet efekt echa ale to w ekstremalnych przypadkach. Jeśli odpowiednio dobierzesz głośniki to raczej nic takiego nie będzie się działo. Gwoli wyjaśnienia. Nie ma czegoś takiego jak głośnik Citroena. Citroen sam głośników nie produkuje. Podzespoły car-audio dostarczają inne firmy: Pioneer, Blaupunkt, Bose itp.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Drgania od głosnika w C4

No tak ale jak ja mam sprawdzić jaki mam zamontowany głośnik, nic nigdzie nie pisze.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Drgania od głosnika w C4

W dobrych sklepach takie szczegóły można ustalić po numerze VIN. W ASO na pewno Ci powiedzą co tam było montowane. Trochę to dziwna sprawa bo na głośnikach najczęściej jest naklejka która wszystko wyjaśnia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Drgania od głosnika w C4

Sam się zacząłem nad tym zastanawiać, trochę to podejrzane, że nigdzie nie znalazłem informacji jaka to firma. nowyt/thinking  Auto kupiłem używane i tak sobie myślę czy aby ktos coś nie wymontował przed sprzedażą  nowyt/thinking  Chyba że ten typ tak ma...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Drgania od głosnika w C4

To akurat nie byłaby jakaś wielka nowość. Proceder "okradania" samochodu przed sprzedażą to standard. Do tej pory nie spotkałem się z sytuacją, kiedy na głośnikach czy radiu z pierwszego montażu nie byłoby chociażby loga producenta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Drgania od głosnika w C4

Dzisiaj jeszcze raz wszystko sprawdziłem i śladu po jakimkolwiek logu nie ma nowyt/sad Mam zamiar pojechać do ASO może oni coś więcej powiedzą...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Drgania od głosnika w C4

Tylko zachowaj zdrowy rozsądek bo w ASO różne dziwne rzeczy potrafią opowiadać. W ostateczności możesz przecież wymienić zestaw głośników. Nie jest to jakaś szczególnie droga sprawa a rozwiąże Ci problem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
19

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top