You are here:Start>Forum>Forum>VW>Polo Cross ?

Forgot password? | Forgot username?

Polo Cross ?

Polo Cross ?

Dziś pod marketem widziałem taki sprzęt. Poczytałem już trochę o nim i wydaje mi się, że Niemcy czują na plecach oddech konkurencji skoro takie dziwadła wypuszczają. Co myślicie o tym samochodzie ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Laska z firmy obok sprawiła sobie coś takiego. Jak dla mnie to ni pies ni wydra, taka głupia moda z zachodu. Kumpel miał straszliwą polewę jak laska przywaliła w krawężnik. Na "naszym parkingu zapadł się lekko asfalt i krawężnik sterczy ze 20cm ponad poziom. Kobita uznała, że ma auto terenowe i postanowiła "schować" przód za krawężnik i przytarła spodem przy pełnej prędkości. Nie wiem po kiego grzyba ludzie kupują tego typu samochody.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Czym to auto w ogóle jest? Ni to Suv ni to van a napęd tylko na przednie koła nie daje wielkiego pola manewru do tego mały prześwit. Beznadziejna. Ludzie rzucają się na takie auta bo myślą że kupują jakąś super terenówkę a tu się okazuje że poza wiekszymi wydatkami przy wymianie opon nic nie zyskują. Auto wygląda do tego koszmarnie. Nie wiem co jest z tym VW ale normalnie drugich tak nudnych aut to nie widziałem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Auto jak auto, widziałem gorsze, fajna jest kolorystyka ale ogólnie cel produkcji takiej zabawki jak dla mnie niezrozumiały. Chyba że to ma być auto dla wypacykowanych panienek.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Według mnie jest to próba uzupełnienia luki w ofercie. Tuareg ma konkurować z Q5, BMW X5, a ten cudak ma być ofertą dla zainteresowanych Dusterem, Yeti itp. Sądzę, że projekt został zrobiony na szybko bo słupki spadały i nawet VW nie do końca wie o co mu z tym samochodem chodziło. Gdyby ten projekt powstał w Japonii to by mnie w ogóle nie zdziwiło ale u Niemców taka ekstrawagancja poraża.

Edited by: Hobbit - Sep-01-2013 15:30:59

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Z tego co czytałem to w Polsce auto to okazało się zupełną klapą, tak samo we Francji, nie wiem jak w innych krajach ale szczerze wątpię w jakikolwiek sukces, auto poza wyższą ceną niczym się nie wyróżnia. Jaka to ekstrawagancja? Samochód nudny jak cholera!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Pisząc ekstrawagancja miałem na myśli raczej zmianę podejścia. W mojej opinii VW uchodził za firmę budującą samochody na wskroś praktyczne. O gustach się nie dyskutuje więc pominę kwestię wyglądu. Chodzi o to, że nie bardzo wiem jak używać Polo Cross. Krawężniki go przerastają, mokra trawa unieruchamia. Bez sensu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Nie no bez przesady, aż tak źle to nie jest żeby go trawa unieruchamiała, ale z tym zawieszeniem to faktycznie wtopa bo chyba tylko o 20 cm je podnieśli.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Polo Cross ?

Nie jestem pewien czy gdyby wjechać nim na łąkę w wysoką mokrą trawę (nie chodzi o grząski grunt ale o wilgotne rośliny np. rosa lub niewielki deszczyk) to przy napędzie na jedną oś i małym prześwicie samodzielnie dałby radę z takiej łąki wyjechać. Kiedyś przeprowadziliśmy podobny eksperyment z Peugeotem 206 i sami byliśmy zaskoczeni wynikami.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
47

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top