You are here:Start>Forum>View the posts of Bolek12

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bolek12
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-19-2013 16:53:27
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

jak masz wycieki to mozesz spokojnie wymienic uszczelniacze, robota nie jest bardzo trudna tylko wymaga zręczności, najważniejsze żebyś kupił porządne uszczelniacze, bo duzo jest  szajsu co się rozpada, polecam goetze, tanie nie są ale jakoś pierwsza klasa.

Jan-29-2013 15:14:50
Category: Forum
Forum: MAZDA

ja polecam forda focusa, auto ma fajny sportowy charakter i super się prowadzi. Dodatkowo można sobie delikatny spojler zamontować co daje niezły efekt. Samochód dużo tańszy od Audi czy BMW i nie tak nudny i przejedzony jak Golf.  Za 15tyś to kupisz Focusa nawet z 2006 roku. Dla mnie jest to najlepsza opcja. Mało pali, dodatkowo fajne są tu diesle, więc kwestia gazu rozwiązana, części i naprawy tanie. Tylko kupować i śmigać.

Jan-06-2013 9:46:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

nowe przepisy powinny wejść w życie w 2013 roku, a dokładnie 19 stycznia.  Zgodnie z ustawą zamiast karty motorowerowej będzie wydawane prawo jazdy kategorii AM uprawniające do poruszania się skuterami oraz lekkimi pojazdami czterokołowymi. Takie prawko AM mozna zdobyć od 14 roku życia. Będzie to wyglądało tak,że zdaje się egzamin z wiedzy o przepisach ruchu drogowego. Niestety nie wiadomo nic więcej - czy trzeba kupić kurs czy w grę wchodzi tylko egzamin praktyczny czy tylko teoria. Jak zwykle bałagan i nikt nic nie wie! Mówi się że chodzi głównie o zdanie egzaminu teoretycznego i wykazanie się umiejętnością jazdy na placu manewrowym - jazda slalomem itp.

Sep-12-2012 19:21:36
Category: Forum
Forum: SAAB

Ja też kiedys miałem z tym problem w audi a4 tdi. Sam juz nie wiedziałem co robic i musiałem zabrac do mechanika. Na szczęście facet znał się na robocie i szybko znalazł przyczynę. Filtr powietrza był brudny i dlatego nie miał mocy. Sprawdź u siebie bo pewnie masz to samo.

Sep-07-2012 17:32:01
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Nie ma takiej opcji, żeby auto chodziło na gazie i benzynie jednocześnie. Nigdzie byś nie pojechał, jeśli tak by się działo. Radzę zamontować emulator wskazań poziomu paliwa. Pamiętaj, że BSI czyta spalanie paliwa nawet gdy auto jeździ na gazie, dlatego jego poziom spada. Emulator rozwiąże ten problem.

  • Index
  • » Users
  • » Bolek12
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
21

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top