You are here:Start>Forum>View the posts of Mike

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mike
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-15-2013 17:33:34
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Najlepiej będzie jak usuniesz całą rdzę mechanicznie za pomocą szczotki drucianej, jak korozja jest głeboka to łatwiej jest użyć wiertarki wyposażonej w szczotkę. Później odtłuszczasz powierzchnię i malujesz. Najpierw jednak dokładnie sprwdzcie czy bębny nie nadaja się jednak do wymiany bo jak sa silnie skorodowane to nie warto tracic czasu na upiększanie.

Apr-07-2013 14:25:18
Category: Forum
Forum: SKODA

Czy czułeś jakieś szarpanie podczas naciskania sprzęgła? Czy wszystkie  biegi wchodziły jak należny? Może niski poziom oleju w skrzyni?

Mar-06-2013 16:19:00
Category: Forum
Forum: SAAB

ja to bym się nie bawił w takie kombinowanie, po co sobie życie utrudniać?

Mar-06-2013 16:17:34
Category: Forum
Forum: FORD

zdecydowanie nowy bo jak zaczniesz naprawiać to z torbami pójdziesz, jak na mój gust taka naprawa to wyjdzie ok 1600zł

Feb-03-2013 8:18:27
Category: Forum
Forum: VW

nie bardzo wiem, co mógłbyś włączyć, co teraz powoduje stukanie...ja bym stawiał na klapki i uszkodzony silniczek. Najlepiej jeśli byś sprawdził na komputerze o co dokładnie biega.

Jan-30-2013 16:56:13
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

mało znany samochód i nawet nie ma się kogo o opinie zapytać, bo normalny mechanik pewnie nigdy takiego auta na oczy nie widział, a jak poczytasz opinie na forach, to takimi autami jeżdżą sami maniacy jak wyżej kolega napisał. Tacy ludzie, to mają frajdę jak im się coś posypie i muszą sami naprawić, dodatkowo mają dużą wiedze jak coś poskładać do kupy. Ja takiemu zwykłemu użytkownikowi dróg nie polecam kupowania takiej egzotyki, bo może się obudzić z ręką w nocniku.

Nov-07-2012 15:42:07
Category: Forum
Forum: DAEWOO

dziękuję za wszystkie odowiedzi nowyt/smile niestety nie kupiłem tego matizka bo po dokładnym obejrzeniu okazało się że miał problem ze skrzynią biegów nowyt/sad
Teraz rozglądam się za innym autkiem, właściwie to każda marka wchodzi w grę tyle żeby silnik był mały i mało palił no i był mało awaryjny. Dziadek mi sypną trochę kasy na urodziny więc teraz mam do wydania  5tyś nowyt/smile

Sep-19-2012 18:17:27
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Witam wszystkich użytkowników i fanów marki daewoo! nowyt/smile
Potrzebuje dobrej porady w sprawie zakupu pierwszego auta. Kilka dni temu zdałem egzamin na prawko i planuję zakup czterech kółek. Autko głównie do jazdy po mieście, czasem jakiś mały wyjazd za miasto. Poszukuję czegoś małego, łatwego do parkowania i taniego. Głównie dlatego, że mam 19 lat więc OC będzie bardzo drogie. Dlatego myślałem o matizie. Na samochód ma przeznaczone 4tys. Znalazłem kilka ogłoszeń, z których to jest najlepsze:
http://www.autotrader.pl/daewoo_matiz_796_2000_r/122470225/d
Co o tym myślicie? Czy warto kupić i czy nie będę miał za chwile jakiś problemów z silnikiem itp? Nie znam się na tych autach i nie bardzo wiem czego mogę sie po nich spodziewać. Czy taki matiz pojeździ jeszcze kilka lat, zanim nie nazbieram kasy na cos lepszego?
Dzięki za pomoc

  • Index
  • » Users
  • » Mike
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top