You are here:Start>Forum>View the posts of Max

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Max
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-29-2013 16:38:20
Category: Forum
Forum: AUDI

Ja zacząłbym od sprawdzenia świec, kiedyś miałem podobny problem i po wymianie wszystkich świec problem zniknął. Jak miałeś wymieniany niedawno akumulator to sprawdź czy jest dobrze podpięty, bo jak są jakieś luzy to może być taki właśnie problem

no to ładne kwiatki wyszły, a skąd wytrzasnąłeś to auto?

Jak padł pochłaniacz, to często pojawia się kontrolka check engine. Oprócz pochłaniacza, jest tam jeszcze taki zawór i bardziej prawdopodobne, że to on padł. Niektórzy jeżdżą z zepsutym pochłaniaczem i nawet tego nie wiedzą, bo nie ma żadnych objawów. Inny narzekają na intensywny zapach paliwa.
Pamiętam natomiast, że mój kumpel wymieniał na nowy i przez kilka dni jeździł bez, czekając na nowy pochłaniacz. Różnicy nie było żadnej w pracy auta czy w zapachu paliwa i sam się nawet śmiał, że ten pochłaniacz, to nic nie jest warty.  Może spróbuj wymontować i zobaczysz czy coś się poprawi.

próbowałeś do kompa podpiąć? Może to problem z komputerem. A dodatkowo kiedy wymieniałeś filtr paliwa?

Mi szkoda by było auta na takie doświadczenia, zwłaszcza zimą. Każdy zbiornik w aucie nie jest extra szczelny i jak nie jest całkowicie wypełniony benzyna albo olejem to siłą rzeczy w wolnej przestrzeni gromadzi sie powietrze. Powietrze zawiera parę wodną i jak dużo jeździsz w warunkach  częstych zmian temperatury, czyli właśnie w zimie, ta para przechodzi w wodę. W lecie nie jest to problem, a w zimie ta woda tworzy w układzie paliwowym lodowe czopy i zatyka drogę paliwu. Efekt - nie odpalisz auta ( a jak wreszcie odpalisz to będziesz jeździł, do czasu jak pozostawisz na dłużej i znów utworzą się lodowe czopy) W zimie bak powinien być w 70% pełny aby uniknąć takich sytuacji i każdy mechanik ci to powie. Nie bardzo rozumiem twojego kombinowania, bo dla mnie sprawa jest prosta - w zimie tankuj więcej

Dec-11-2012 16:28:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

teraz to będzie kiepsko, najlepiej jakbyś auto wstawił do ogrzewanego garażu i otworzył drzwi na noc żeby wszystko wyschło, chodzi o to żeby był przewiew. Jak nie masz takiej możliwości to jak jeździsz autem to włącz ogrzewanie na maxa i uchyl okna, żeby ta wilgoć wyparowała ze środka bo w przeciwnym wypadku wszystko będzie się kisiło.

Dec-11-2012 16:07:10
Category: Forum
Forum: Ogólne

pewnie masz dużą wilgoć w środku i dlatego zamarzają szyby, najlepiej jak sprawdzisz czy dywaniki nie są mokre albo zobaczy pod dywanikami, a póżniej
musisz wszystko dokładnie wysuszyć, żeby powietrze nie było wilgotne

Dec-11-2012 16:02:21
Category: Forum
Forum: Ogólne

jestem jak najbardziej za, bo te wszystkie szkoły nauki jazdy to powstają jak grzyby po deszczu, a większość z nich to jakiś żart, ludzie nie mają pojęcia o pojęciu, brak im umiejętności nauczania i kultury! Buractwo kwitnie i zbiera kasę!

Nov-27-2012 18:26:20
Topic: Camaro
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Świetny samochód, niestety drogi i z tego powodu niepopularny. Sam swojego czasu szperałem na necie w poszukiwaniu tych aut i znalazłem fajną firmę, która organizuje aukcje samochodowe w USA i wystawia w nich ekskluzywne autka, w tym właśnie Camaro. Są to auta dłużników przejęte przez banki itp. Ostatnio znalazłem licytację Camaro gdzie cena startowa wynosiła 10 tyś złotych PLN , super fura, w doskonałym stanie, niestety nie wiem za ile poszła, choć teraz w dobie kryzysu amerykańce częściej wybierają ekonomiczne Toyoty, a  nie takie smoki. Firma nazywa się  Rico Solutions LLC jakby ktoś chciał spróbować nowyt/smile nowyt/smile

Sep-19-2012 17:48:04
Topic: Rover 25
Category: Forum
Forum: ROVER

Hej!
Tak się zastanawiam, czy warto brać pod uwagę zakup Rover 25? Moja dziewczyna potrzebuje małego i taniego auta, aby dojeżdżać do pracy.  Nie ma za dużo gotówki i wybór aut jest dość ograniczony. Wszystkie oglądane do tej pory samochody były w złym stanie, albo z bardzo dużym przebiegiem. Trafiliśmy jednak na Rovera 25 z 2002 roku w dobrym stanie, z instalacją gazową i małym przebiegiem 90 000km. Cena 7tyś do negocjacji. Gość zapewnia, że autko chodzi bez zarzutu i nawet sam namawiał nas na wizytę u niezależnego mechanika. Zanim się na nią zdecydujemy chciałbym zapytać, czy warto kupować taki samochód? Rover to upadła firma i w Polsce nie bardzo popularna. Znalazłem dużo podzielonych opinii - jedni chwalą, inni piszą, że się psuje, trudno kupić części i nie warto kupować.  Czy ktoś zna te auta na tyle, aby mi poradzić co robić?
Z góry dziękuję

  • Index
  • » Users
  • » Max
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top