You are here:Start>Forum>View the posts of Giba

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Giba
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-20-2013 16:01:55
Category: Forum
Forum: RENAULT

jak chcesz mieć przyciemnione szyby, to nie myj auta przez kilka miesięcy  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin

Feb-10-2013 13:20:57
Category: Forum
Forum: Ogólne

Poszukaj na necie, ostatnio mój kumpel kupił z gumtree tanie felgi używane. Zapłacił grosze, bo były troszke przetarte, ale oddał do piaskowania i teraz wyglądają jak nowe. Trzeba szukać, w normalnych sklepach to nie polecam, bo raczej jest dużo drożej niż na necie, ale ja właśnie stawiałbym na felgi używane, bo są dużo tańsze, a często wymagają tylko drobnych napraw kosmetycznych.

Feb-10-2013 13:16:37
Category: Forum
Forum: Ogólne

Sprawdź kable WN bo mogą mieć przebicie, dodatkowo świece, cewka zapłon. czysta ,sucha?

Feb-10-2013 13:10:00
Category: Forum
Forum: Ogólne

zgadza się, ma to sens ale w starszych modelach, które nagrzewają sie długo, albo są trudności z zapalaniem itp. Mój ojciec kiedyś tak robił i nigdy nic mu się nie przegrzało, a autko szybko się ogrzewało. W nowych autach, to jest trochę idiotyczne, bo tam silnik się sam szybko nagrzewa i nie ma po co jakiś tektur pchać.

Feb-10-2013 13:02:25
Category: Forum
Forum: Ogólne

Nie, no bez przesady,  tak sie składa, że mój kumpel ma delikatne neony założone w podwoziu i w nocy efekt jest rewelacyjny. Wam to się chyba widza jakies wielkie neony jak na choince w święta. Ja dobierzesz fajne i delikatne, to efekt jest super. Oczywiście to jest nielegalne, takie neony w podwoziu, ale on je używa od czasu do czasu, jak chce ludzi wprawić w stan osłupienia i zachwytu nowyt/smile
Mi sie takie rzeczy podobają  jak są fajnie dobrane, widziałem tez neony w bagażniku albo w środku. Fajna sprawa i nie ma co jechać po ludziach co je montują.

Feb-10-2013 12:54:10
Category: Forum
Forum: Ogólne

ja płacę 530zł, próbowałem szukać coś tańszego ale z kiepskim skutkiem. Najgorsze jest później przechodzenie z jednej firmy do drugiej i odechciało mi się wszystkiego.

Feb-10-2013 12:50:47
Category: Forum
Forum: Ogólne

to jest jakiś żart i to nie przejdzie, a jak nawet, to zobaczycie, że będzie to kolejny martwy przepis i kompromitacja polskich władz.

Feb-07-2013 19:48:13
Category: Forum
Forum: DAEWOO

ee, to jakis przekret, bo to jest niezgodne z prawem, rowery możesz tak przewozic i jak tablice są widoczne to żadnego mandatu nie mogą wlepić. Albo policja chciała zarobic albo kumpel cos kręci.

Jan-21-2013 18:18:40
Topic: Vitara
Category: Forum
Forum: SUZUKI

no nieźle, ale możliwości są mocno ograniczone i coś mi się wydaje, że chłopaki trochę ryzykują...

Jan-21-2013 18:16:28
Category: Forum
Forum: RENAULT

tylko pamiętaj żebyś nie obkleił wszystkich szyb, bo jak cię policja złapie, to będą jaja  nowyt/laughing

  • Index
  • » Users
  • » Giba
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top