You are here:Start>Forum>View the posts of Tymek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Tymek
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-13-2013 18:12:50
Category: Forum
Forum: HONDA

Opinie są na ten temat dość podzielone, wiele osób uważa, że opony powinny być dobierane do warunków panujących na drodze, po której najczęściej jeździmy np. oblodzona droga, śliska, ubita śniegiem itd. Oczywiście, że najbezpieczniej jest trzymać się zaleceń producenta, wiadomo, że w razie wypadku nawet nie z naszej winy możemy mieć poważne problemy z powodu niewłaściwego ogumienia. Osobiście uważam, że wybór opon węższych czy szerszych zawsze powinien się odbywać w zakresie rozmiarów wskazanych przez producenta.

Feb-09-2013 14:26:36
Category: Forum
Forum: AUDI

Problem polega na tym, że wiele osób kupuje uszlachetniacze nieodpowiednie do ich auta. Stąd mogą pochodzić problemy z pracą silnika itp.  Inna sprawa,że  nigdy do końca nie ma pewności jak zareaguje auto na taki środek, bo silniki są różne.  Moja rada jest taka, żeby unikać jak ognia uniwersalnych uszlachetniaczy, które można stosować do benzyny i diesla, bo prawdopodobieństwo wystąpienia usterek jest bardzo duże. Najlepiej kupować środek do konkretnego silnika.  Tak jak pisał kolega wyżej, sa zwolennicy, jak i przeciwnicy uszlachetniaczy. Znam właścicieli dieslów, którzy walczyli z zatkanymi wtryskiwaczami i takie środki bardzo im pomogły. Generalnie byłbym ostrożny z takimi środkami i lał niewielkie ilości(choć przepis mówi cos innego)  Chyba najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest lanie dobrej jakości benzyny, które zawiera takie uszlachetniacze.

Jan-31-2013 16:34:55
Category: Forum
Forum: ŁADA

Wpadłem na Wasz temat i nawet mnie on zainteresował. Zacząłem trochę szperać i znalazłem fajny filmik, tyle że jest po angielsku. Dobrze widać całe wnętrze Nivy, ale powiem Wam, że to porażka, bo jak popatrzycie przy zawiasach albo pod klapą  silnika widać takie żółte zacieki, nie wiem czy to od konserwacji zostało czy źle pomalowane ale nie wygląda to za ciekawie...Jak tak nowiuśki egzemplarz wygląda, to strach pomyśleć co tam jeszcze się kryje...
http://youtu.be/t1V9fnyPznc

Nov-12-2012 18:32:42
Category: Forum
Forum: VW

Ostatnio w moim mieście ktoś sobie kupił takieg w białej perle - powiem Ci, że mega!

Nov-12-2012 18:32:15
Topic: VW Jetta
Category: Forum
Forum: VW

Sam zastanawiałem się nad nim i powiem Ci, że jest godny uwagi. Powiedz tylko, ile Twoja znajoma chce na te auto przeznaczyć?

Nov-12-2012 18:31:06
Topic: Scirocco
Category: Forum
Forum: VW

Fajne autko, szczególnie w takim zielonym malowaniu (malowanie Kawasaki). Ojj chętnie bym takim pośmigał.

Nov-12-2012 18:29:47
Topic: Sharan
Category: Forum
Forum: VW

Cześć!

Rodzina mi się powiększyła i szukam jakiegoś fajnego autka. Co sądzicie o tym samochodzie? Wart jest uwagi?

Oct-21-2012 16:34:40
Category: Forum
Forum: VOLVO

sprawdziłem - woda ciekła przez szyberdach. Dzięki wielkie za pomoc!

Oct-21-2012 15:36:33
Category: Forum
Forum: VOLVO

Uszczelki są dobre, już sprawdziłem. Wiem, że auto miało uszkodzony tył. Może woda cieknie z nadkola? Sam już nie wiem i wyglada na to że bez wizyty u blacharza się nie obejdzie.

Oct-21-2012 14:36:24
Category: Forum
Forum: VOLVO

Po każdej ulewie w moim S40 gromadzi się woda za fotelem kierowcy w rynnie pod podłogą. Żeby się tam dostać rozwaliłem tapicerkę, odetkałem kanały w podszybiu ale woda i tak cieknie jak wczesniej. Nie mam pomysłu co z tym zrobić i skąd ta woda dostaje się do wnętrza. Jest jej naprawde sporo.
Proszę o pomoc.

  • Index
  • » Users
  • » Tymek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top