You are here:Start>Forum>View the posts of Wójcik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wójcik
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-02-2013 14:40:16
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Co to za wuj spawacz skoro takich rzeczy nie wie? Jak użyjesz elektrody, to palnik rozhartuje blachę i efekt będzie taki, że za rok czy dwa rdza na bank  powróci. Jak już coś robić, to dobrze.

Feb-02-2013 12:52:37
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Wymiana progów to dość pracochłonna sprawa i jak na pierwszy raz może okazać się droga przez mękę. Pamiętaj, że tu nie tylko o demontaż foteli i wykładziny chodzi ale przede wszystkim o umiejętne spawanie. Wspawywanie nowych progów musi się odbywać bardzo dokładnie i co najważniejsze punktowo, żeby zapobiec kurczeniu się blach podczas nagrzewania. Później zagęszczasz ilość spawów ale też umiejętnie. Takie miejsce musisz wyrównać i dokładnie zakonserwować. Nie jest to prosta sprawa i pamiętaj, że to w jaki sposób wykonasz montaż nowych progów ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Jak Twój kumpel ma doświadczenie w tej materii, to czemu nie ale jak jest laikiem, to radzę zwrócić się do mechanika.

Jan-19-2013 12:55:11
Category: Forum
Forum: AUDI

Świetna sprawa, polecam ci ten filmik 

http://youtu.be/3bgvDkTsrBw

Jan-19-2013 12:53:45
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Bez obrazy Zbój, ale nie masz racji, zobacz sobie jakie możliwości daje quattro w Audi 80, z takim napędem trzeba się jednak nauczyć jeździć.
http://youtu.be/3bgvDkTsrBw

Jan-14-2013 17:19:56
Category: Forum
Forum: AUDI

świetne auto, bardzo dynamiczne, silnik rewelacja, zawieszenie idealnie trzyma sie drogi a ESP włącza sie tylko w zimie. Rewelacyjnie sie prowadzi a jedyny minus to dość głośne wnetrze, choć nie wszyscy na to narzekają. Ja polecam A3 bo ma właściwie same zalety, a porównywanie jej do Alfy to jakiś  żart! Ten kto jeździł A3 to wie o czym mówię.

Jan-14-2013 17:09:35
Category: Forum
Forum: AUDI

gadka jak u mnie pod warzywniakiem

Nov-30-2012 15:56:33
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja jeżdżę, ponieważ uważam, że znacznie poprawi to bezpieczeństwo, bo już kilka wypadków widziałem, więc pasy zdecydowanie mogą uratować życie.

Nov-30-2012 15:55:53
Category: Forum
Forum: Ogólne

Z tego co wiem, to firmy zajmującej się handel autami mogą kupić takie auta, tylko że jest obowiązek zawarcia umowy OC zaraz w dniu zakupu.

Nov-07-2012 15:53:09
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

tak, to był Charade, choć podobno i Cuore przerabiają na b1
nawet spoko autko , choć syn chciałby od razu do BMW wskoczyć nowyt/smile

Nov-07-2012 13:47:42
Category: Forum
Forum: LEXUS

nie był na sprzedaż, po prostu czekał na parkingu na szczęśliwego właściciele! bryczka wyglądała imponująco i nie było osoby która nie zwróciła uwagi na to cudeńko. autko w Polsce mało popularne ale używkę kupisz za kilkanaście tysików.

  • Index
  • » Users
  • » Wójcik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top