You are here:Start>Forum>View the posts of Prokop

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Prokop
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-08-2013 19:55:21
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Uszkodzenia mechaniczne to zgoda, ta. Z tymi źle dobranymi świecami to z kolei kwestia czasu a tu efekt był natychmiastowy. Jeśli wierzyć koledze to świece były dobrane prawidłowo ale oznakowanie nie szło w parze z danymi technicznymi. Trochę to przerażające bo możesz kupić np. pasek rozrządu i załatwić cały silnik. Z tymi zakupami w internecie trzeba jednak uważać.

Jul-07-2013 22:57:50
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Dziś przy piwku kolega opowiadał mi o jego znajomym który w necie kupił sobie świece do T.S. Świce przyszły i zaraz po zakręceniu było głośnie bum i koniec jazdy. Samochód trafił do mechanika a ten stwierdził, że winne były świece. Trochę mi ta historia pachnie miejska legenda. Macie może jakieś info czy faktyczni jest możliwość uszkodzenia silnika po zainstalowaniu niewłaściwych świec?

Jul-03-2013 18:29:16
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Gniazdo USB przeciągnąłem na drugą stronę i mam teraz telefon w takim miejscu gdzie mi nie przeszkadza i mnie nie rozprasza. Trójnik wpiąłem pod schowek i też jest po problemie. Kable mam pospinane trytkami i ogólnie dało rade to ogarnąć.

Jun-30-2013 20:52:37
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Zrobię inaczej. Kolega zaproponował mi, że może mi pomóc w montażu gniazd USB. Będzie trochę rozkręcania bo chcę zrobić taki numer, że wystawać będą wyłącznie gniazda. Całą resztę mam zamiar schować pod plastikami. Nie wiem jeszcze jak to wszystko wyjdzie ale pomysł wydał mi się wart próby realizacji.

Jun-29-2013 21:32:55
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Problem w tym, że trójnik jest na kablu i mam w środku plątaninę. Połapałem wszystko na spinki ale wygląda to straszliwie. Mam jeszcze jeden pomysł i jak wypali to o nim napisze.

Jun-29-2013 17:00:09
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Sama wtyka wchodzi w gniazda ale nie działa (brak zasilania). Nie wiem czy blaszki się nie pokrywają czy coś innego. W ten trójnik wtyki wchodzą z dużym oporem i bardzo dobrze się trzymają. Jak dołożyć do tego fakt, że zapalniczka jest tak beznadziejnie umiejscowiona to już w ogóle kaplica.

Jun-26-2013 20:42:13
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

100% oryginał. Tak na szybko kupiłem sobie trójnik. Rozgałęźnik niby pasuje ale musiałem podłożyć papierek, żeby był styk. Kolega mówi, że to wina chińskich standardów i żebym zainwestował w wyrób dobrej jakości i problemy się skończą. Nie bardzo chce mi się w to wierzyć, że trzy różna produkty tak bardzo nie trzymają normy.

Jun-26-2013 0:16:19
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Zakupiłem sobie przez neta ładowarkę do telefony i okazało się, że nie pasuje do mojego gniazda. Wcześniej pożyczyłem nawigację od kolegi i był ten sam problem. Wydawało mi się, że gniazdo jest standardowe a ładowarka uniwersalna. Wiecie o co chodzi ?

May-11-2013 17:53:04
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Chciałem zakpić komplet kół. Byłem u wulkanizatora który zajmuje się również handlem felgami i oponami. Człowiek bardzo naciskał na zakup felg 18” i pompowanie kół azotem. O ile 18 cali odpada, to pompowanie azotem bardzo mnie zainteresowało. Poczytałem na ten temat i opinie są podzielone. Azot na pewno jest wskazany przy felgach stalowych ale co z alusami ? Gdyby ktoś zechciał się podzielić swoją opinią będę wdzięczny.

May-08-2013 17:56:00
Zakup felg i opon.
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

No właśnie też tak słyszałem, że ten niski profil to nie jest dobre rozwiązanie. Jeśli chodzi o to czy temat opon był czy go nie było. Mnie interesuje jak sprawa wygląd w Alfie 147 i dlatego pytam w tym dziale. Wiem, że w niektórych autach sam producent zaleca opony niskoprofilowe bo całe zawieszenie jest dostosowane do takich właśnie opon. Nie znalazłem nigdzie wpisu aby Alfa rekomendowała takie opony. Profil opony w tym samochodzie jest raczej uzależniony od wielkości felg.

  • Index
  • » Users
  • » Prokop
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top