You are here:Start>Forum>View the posts of sikora

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » sikora
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-19-2013 15:40:31
Topic: Panda
Category: Forum
Forum: FIAT

generalnie to więcej zalet niż wad. Dużo ciekawych rozwiązań np bardzo szeroko otwierane drzwi, przez co łatwiej wysiadać, bardzo wygodnie fotele i przestronne wnetrze. W środku duzo praktycznych schowków, dobra jakość materiałów. Mi podoba się zawieszenie, bo na nasze drogi pasuje jak ulał. Gorzej wyglądają właściwości jezdne bo przechyla na zakrętach, a dociążony przód powoduje podsterowność. Włosi się trochę się nie postarali bo w wersji podstawowej nie ma ESP, bocznych airbagów czy bocznych listw ochronnych. Pocieszeniem jest to, że z niewielka opłatą można dokupić to, co u innych producentów jest standardowym wyposażeniem.  Dla mnie taka Panda to typowy miś - fajny do jazdy w mieście, duży jak na auto miejskie, ale dość ociężałe. Jeśli lubisz poszaleć za kółkiem to poszukaj aut u konkurencji.

Jan-17-2013 18:56:29
Category: Forum
Forum: ŁADA

Bez przesady, aż tak tragicznie to nie jest. Podajesz przykłady, które mogą dotyczyć każdej marki.Nie zgodzę się że Niva to jedna wielka awaria. Auta mają swoje problemy, jak każdy inny model ale nie są to jakieś dramaty. Wydaje mi się że bardzo tragizujesz. Znam ludzi, którzy auta typu Niva uważają za najlepsze, bo są najprostsze. To trochę tak jak z Fiatem 126p czy Polonezem, auta zawodne ale wielu je chwali właśnie za sprawą samodzielnych prostej budowy, tanich części i samodzielnych napraw. Niva to nie tylko usterki, ale też bardzo dobry napęd na cztery koła stosowany w najlepszych markach i wielka wytrzymałość. Rosjanie potrafią robić auta "ciężko pracujące" jak mało kto. 
Z rejestracją aut wcale nie jest wielki problem, a jak nie chcesz się w to bawić, to możesz zlecić to firmie, która sprowadzi ci sprawdzone auto i dokona za ciebie formalności. Ok, kosztuje to drożej niż samodzielne sprowadzenie i rejestracja ale jak trafisz na dobrą okazję za granicą, to myślę, że warto. Ryzyko zawsze jest ale dotyczy każdego auta, a nie tylko Nivy. Z Twojej wypowiedzi trochę wynika, że Łada to jakaś motoryzacyjna pomyłka, przy której każdy coś kombinuje.

  • Index
  • » Users
  • » sikora
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top