You are here:Start>Forum>View the posts of sikora

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » sikora
  • » Profile

Posts

Posts

May-03-2013 15:10:48
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Jak masz osłoniętą szybę tylną to rozumiem, że ciężko parkować, ale z tego co kojarzę to w 307 widoczność jest doba to po co ci taki bajer?  Człowiek się przyzwyczai a później bez takiego urządzenia to będzie miał dwie lewe ręce. Jak tak sobie obserwuje ludzi co cały czas jeżdżą na nawigacji to dochodzę do wniosku, że bez niej gubią się na własnej ulicy.

May-03-2013 15:05:47
Category: Forum
Forum: OPEL

przy nowych dieslach, a Twój taki jest można zalać max 10% benzyny, a przy starych nawet 25%. U Ciebie wyszło więcej niż te 10% więc tez bym wszystko spuścił dla świętego spokoju.

May-01-2013 16:50:14
Category: Forum
Forum: BMW

No właśnie, jak już masz to będziesz używał, a jak używał to będzie widoczne i koło sie zamyka. Mi sie kiedyś do auta włamali więc teraz wszystko co tylko mogę zabieram do domu, radio, nawigację, nawet płyty CD. Wiadomo, czego oczy nie widzą...

Apr-30-2013 20:02:49
Category: Forum
Forum: BMW

a  co z przewodami, widać je czy są schowane? Nie wiem jak jest u Ciebie ale ja kiedyś widziałem takie maskownice, były to takie materiałowe klapki na rzepie i powiem ci że to badziewiasto wyglądało i każdy głupi widział że za nimi jest ekran.

Apr-30-2013 15:53:26
Category: Forum
Forum: OPEL

Opel niemiecka firma i takie problemy? Może auto było po jakiś przejściach?

Apr-30-2013 15:47:42
Category: Forum
Forum: BMW

no to tylko pozazdrościć, mnie tylko zastanawia czy złodziej się na takie ekrany nie połasi, bo przecież nie będziesz codziennie rozmontowywał całego zestawu i brał do domu, jak kradną radia czy komórki to i monitory pewnie też.

Apr-30-2013 15:41:54
Category: Forum
Forum: VOLVO

spoko, lepiej miec alkomat pod ręką i sprawdzić co i jak niż jechać w ciemno,  ale ilu taki alkomat odwiedzie od jazdy samochodem po kilku głębszych to już inna sprawa.

Apr-27-2013 17:27:02
Category: Forum
Forum: OPEL

Twoje objawy mogą dotyczyć sprzęgła, ale dwumasy wykluczyć nie wolno, ponieważ takie drżenie to może być dopiero początek. Masz sporo przejechane to nie wróży najlepiej, tak czy siak trzeba pojechać do warsztatu.

Apr-27-2013 16:33:33
Category: Forum
Forum: SKODA

Ja mam zasadę, że płyn raz otwarty ląduje w koszu. Pamiętaj, że płyn dobrze chłonie wilgoć, a to może zmniejszyć efektywność hamowania. Możesz dolać trochę więcej płynu, ponad max a resztę wyrzucić.

Apr-27-2013 16:28:02
Category: Forum
Forum: VW

Każdy tylko pisze, że jest smutno a i tak każdy wybiera szare auta, nikt nie chce jeździć różowymi, niebieskimi czy zółtymi samochodami i mnie to wcale nie dziwi, takie auto nie prezentuje się najlepiej. Najwięcej tęczowych barw można znaleźć w autach z niższej półki, nikt nie chce być w ten sposób postrzegany, auto ma wzbudzać zachwyt i podziw, a nie rozbawienie.

  • Index
  • » Users
  • » sikora
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top