You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>"Stroboskop" w Yarisie

Forgot password? | Forgot username?

"Stroboskop" w Yarisie

"Stroboskop" w Yarisie

Taki tytuł dałem z premedytacją, żeby zainteresować ale usterka (o ile to jest usterka) jest bardzo przyziemna. Mianowicie, oglądałem dziś fajną Yariskę ale podczas jazdy próbnej, moją uwagę przykuł fakt, iż kierunkowskaz działa tak szybka, że wyprowadza to z równowagi. Nie wiem o co chodzi ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Pytanie do Was czym może być spowodowane takie zachowanie kierunkowskazów ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: "Stroboskop" w Yarisie

Z tego co mi wiadomo, to kierunkowskazy migają szybciej jak któraś z żarówek jest spalona. Musisz sprawdzic która żarówka padła i wymienić ją, a wtedy wszystko powinno wrócić do normy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: "Stroboskop" w Yarisie

Dowcip polega na tym, że wszystkie żarówki są ok. W przypadku szybszej pracy kierunkowskazów podstawową sprawą jest sprawdzenie, żarówek. Ponadto musiałaby chyba zostać tylko jedna malusia żaróweczka, żeby wywołać taki efekt, jaki jest w tym samochodzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: "Stroboskop" w Yarisie

może być tez i tak, że do gniazd żarówek dostaje się wilgoć i zwyczajnie wariują. Trzeba przeczyścić preparatem, jak to  nie pomoże to sprawdź jeszcze przekaźnik bo tam tez może dostawać się wilgoć.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: "Stroboskop" w Yarisie

To akurat była maszyna którą chciałem kupić. Trochę boję się kupowania samochodu, który na wstępie ma usterki elektryczne. Z wielu źródeł wiem, że takie cuda nie wróżą nic dobrego. Mechanik mówi, że ciężko jest diagnozować elektrykę w nowych samochodach a w dodatku jest to kosztowe. Jak czytam fora i rozmawiam z ludźmi to mam wrażenie, że czasami taniej wyjdzie kupić samochód z uszkodzonym mechanicznie silnikiem, niż taki z drobną awarią elektryczną.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: "Stroboskop" w Yarisie

eee, to żadna awaria, jakby kierunkowskazy nie działały to rozumiem, ale to pierdoła i tyle. Najprawdopodobniej przekaźnik do wymiany albo wilgoć się dostaje. Dużo osób ma tego typu problem, ale można z tym zyć jak nie działa ci na nerwy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: "Stroboskop" w Yarisie

W sumie to znalazłem w tym aucie jeszcze kilka nurtujących mnie usterek elektrycznych, np. radio strasznie trzeszczy, brak podświetlania w środku, zacinający się rozrusznik i migająca kontrolka świateł. Jak gość przystanie na moją cenę to jedziemy do warsztatu na dokładne sprawdzanie auta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
1

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top