You are here:Start>Forum>Forum>AUDI>Siłownik maski- Audi A4

Forgot password? | Forgot username?

Siłownik maski- Audi A4

Siłownik maski- Audi A4

Padł mi siłownik odpowiedzialny za podnoszenie maski (właściwie to za jej utrzymanie w górze ale mniejsza o to). Jest to już drugi siłownik. Od wymiany poprzedniego nie minął rok więc zgłosiłem problem w sklepie w którym go kupiłem. Facet stwierdził, że on o takich usterkach nie słyszał. Przeszukałem internet i też nie znalazłem informacji, że jest to częsta usterka. Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Siłownik maski- Audi A4

Przyznam, że się z tym problemem nie spotkałem ale widać takie rzeczy się zdarzają. Skoro nie minął rok i siłownik jest na gwarancji to kasa ci się należy, a to że facet nie słyszał o taki problemie nie jest żadnym wytłumaczeniem.  A co się stało z pierwszym siłownikiem? Trochę to dziwne,że to juz drugi ci padł...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Siłownik maski- Audi A4

Pierwszy choć nieoryginalny siłownik pał mi tamtej zimy. W te największe mrozy musiałem otworzyć maskę. Po którymś razie pociekło z siłownika i maska spadła mi na łeb. Pomyślałem mróz i dałem spokój. Przeprowadziłem krótką modernizację i odczekałem do wiosny. Na wiosnę kupiłem siłownik (ten który teraz padł). Teraz już nie ma mrozu więc nie rozumiem dlaczego tak się stało.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Siłownik maski- Audi A4

Takich siłowników sie nie naprawia, więc pozostaje ci kupić nowy. Problemem mogą być tanie siłowniki, których nie brakuje na rynku, wytrzymują rok czy dwa i idą do kosza. Może lepiej wydać więcej kasy na firmowy sprzęt.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Siłownik maski- Audi A4

Trzeba kupic nowy siłownik i tyle. Może tez być tak, że auto ma jakaś nieciekawą przeszłość np. było bite i teraz takie kwiatki wychodzą.

Edited by: Horn - Apr-21-2013 16:06:55

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Siłownik maski- Audi A4

U mnie wypadkowa przeszłość raczej nie będzie miała znaczenia. Nawet nie wiem w jaki sposób mogłaby mieć, że co ? że uszkodzony w czasie wypadku? Wydaje mi się, że tu główną rolę gra jakość i ciężar maski.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Siłownik maski- Audi A4

Nie, no nawet jak by auto było walnięte to ma się to nijak do siłownika. Ja skłaniałbym się ku teorii ze kupiłeś tani siłownik, a takie długiej żywotności nie mają. Co do masy samej maski, to jak kupujesz siłownik to masz napisane do jakiego modelu auta,  przecież nie kupujesz w ciemno, sa różne siłowniki. Moja rada jest taka żebyś zapytał się w ASO o oryginalne siłowniki, na internecie takie sprawne używki chodzą po 35zł.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top