You are here:Start>Forum>Forum>RENAULT>Jakie tarcze hamulcowe do Scenica ?

Forgot password? | Forgot username?

Jakie tarcze hamulcowe do Scenica ?

Jakie tarcze hamulcowe do Scenica ?

Mam problem ze swoimi tarczami hamulcowymi. Z jakiegoś nieznanego mi powodu ciągle się krzywią. Do tej pory oddawałem je na przetoczenie i miesiąc,dwa był spokój ale telepanie kierownicą zaczyna mnie wkurzać więc postanowiłem, że wymienię całe tarcze. Pytanie tylko tylko na jakie ? Czytałem w dziale Audi, że przejechaliście się po Brembo. Ostatnio w sklepie facet proponował mi zamiennik. Gadałem z mechanikiem i mówił, że  mogę brać,że montował  już te tarcze i nigdy nie było najmniejszego problemu. Wolę jednak zapytać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jakie tarcze hamulcowe do Scenica ?

Zamiennik Brembo? Jak chcesz uniknąć problemów krzywych i bijących tarcz to polecam ATE,Bosch albo TRW.  Ludzie chwalą sobie tez TEXTAR. Jak miałeś takie jaja z tarczami to zainwestuj w oryginał, bo z zamiennikami różnie bywa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jakie tarcze hamulcowe do Scenica ?

Podejrzewam, że zamiennik dobrej firmy wyjdzie mnie tyle samo co oryginał. Nie jest jakąś wielką tajemnicą, że części o takiej jakości jak te z pierwszego montażu nie ma szans trafić a jeśli są to w kosmicznych pieniądzach. Kolega ma mi jeszcze załatwić tarcze z rozbitka. Rzucę je na tokarkę i zobaczę czy to wina samochodu czy tarcz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jakie tarcze hamulcowe do Scenica ?

Z tymi używkami to jest dobry pomysł. Może być tak, że winne nie są same tarcze ale jakaś inna część samochodu. Wybulić kasę jest łatwo. Potem można się lekko wkurzyć jak się kupi tarcze a drgania kierownicy pozostaną.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jakie tarcze hamulcowe do Scenica ?

Kiedyś kumpel założył odwrotnie klocki hamulcowe i zanim sie pomiarkował zdążył wymienić tarcze, na które klął jak szewc. nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top