You are here:Start>Forum>Forum>RENAULT>Spalanie Clio III 1.5DCI

Forgot password? | Forgot username?

Spalanie Clio III 1.5DCI

Spalanie Clio III 1.5DCI

Wiecie może jakie jest realne spalanie takiego samochodu. Znalazłem kilka raportów spalania ale jest tak duża rozbieżność, że ciężko coś konkretnego wywnioskować. U mnie wychodzi w granicach 5l na 100km. Kolega twierdzi, że coś nie tak z pompą bo dla tego samochodu 4,5l/100km to bardzo dużo. Nie wiem skąd on ma takie dane ale mocno się przy nich upiera.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Spalanie Clio III 1.5DCI

Cykl miejski  - 4,9
Cykl mieszany - 4,0
Trasa - 3,5

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Spalanie Clio III 1.5DCI

zależy gdzie tyle spala, bo jak w mieście to całkiem normalne spalanie. W zapewnienia producenta bym nie wierzył, bo to palcem na wodzie pisane.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Spalanie Clio III 1.5DCI

U mnie by się to sprawdzało. Wiadomo, miasto miastu nierówne ale u mnie właśnie takie wyniki notuję. Najniższe w trasie jakie udało mi się uzyskać to 3.7. Kolega twierdzi, że w salonie powiedziano mu, że ten samochód może zejść nawet poniżej 3l/100km.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Spalanie Clio III 1.5DCI

W salonie to nie takie rzeczy mówią, a kolega powinien puścić to mimo ucha, 5l w mieście to dla mnie dobry wynik, wszystko oczywiście zależny od stylu jazdy. Jak ktoś jeździ jak stara baba to może i zejdzie do 3l, ale co z tego? Autem trzeba jeździć umiejętnie ale i z werwą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top