You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>RAV4- 3D czy 5D

Forgot password? | Forgot username?

RAV4- 3D czy 5D

Re: RAV4- 3D czy 5D

User997 wrote:


Żyła wrote:


Te User997 coś tycenzurataki dowcipny ?!
Wsiadanie do niskiego auta to też problem bo trzeba lekko przykucnąć. Przeważnie będą jeździć dwie osoby ale zdarzają się sytuacje gdzie trzeba zabrać 3,4 albo komplet. Przymierzyliśmy się do jednej i drugiej wersji. Ogólnie 3D mnie lekko przekonało ale i tak twierdze, że ładowanie się na tyło to jakaś masakra.

Po prostu śmieszy mnie jak ludzie stwarzają problemy tam gdzie ich nie ma. "Zdarzają się sytuacje" jak się często zdarzają to se kup wersje 5D a jak nie często to co to za problem z 3D. Zawsze wersja 5D będzie bardziej poręczna niż 3D. Chyba że to dalej za skomplikowane?

No to się mocno zdziwisz chyba jak ci napiszę, że są auta gdzie zajęcie miejsca z tyłu nie stanowi najmniejszego problemu. Renault 19 miał np szerokie drzwi i ładnie składany fotel dzięki czemu dało tam się wsiąść bez złamania kręgosłupa. Podobnie rzecz się ma z Alfą 147. Z drugiej strony jest tak, że zajęcie miejsca z tyłu w Audi 80 wymaga akrobatycznych umiejętności. Pamiętam jak mnie kiedyś kolega zabrał i musiałem siąść z tyłu. Za chiny ludowe nie byłem w stanie wyleźć. Ludzie myśleli, że jestem nawalony bo na czterech wychodziłem. To chyba normalne, że ktoś pyta o takie rzeczy. Po co jechać za samochodem który na dzień dobry nie będzie podchodził. Pamiętam twoje zapytanie odnośnie silników. Dla wielu osób takie zapytanie to kretynizm. Wsiadasz jedziesz i widzisz co ci pasi. Dlaczego stwarzasz problem tam gdzie go nie ma. W necie bez problemu sprawdzisz osiągi, spalanie itp a mimo to pytasz o to na forum. Jeśli chodzi o ilość miejsca z tyłu lub to jak wsiada się przez przednie drzwi jest zdecydowanie mniej danych dlatego ludzie o to pytają.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: RAV4- 3D czy 5D

Kretyńskie to są twoje odpowiedzi nic nie wnoszące do tematów. Ja po prostu zapytałem o różnice w silnikach i tyle. A że dla ciebie to pytanie było kretyńskie to już twoja sprawa. Jesteś tym typem człowieka, któremu się wydaje że wszyscy inni to kretyni, skoro nie wiedzą rzeczy które Ty wiesz i zadają takie "idiotyczne" pytania. Jeśli dla ciebie forum nie jest dobrym miejscem do zadawania pytań to po co odpowiadasz na inne pytania? No chyba że posty nabijasz jak gimbus?

Co do tematu, to zapytam jeszcze raz. Jaki sens zastanawiać się nad wygodą użytkowania samochodu 3D jeśli mają go użytkować 2 osoby a dodatkowych pasażerów będzie się wozić od święta. No chyba że tym pasażerem będzie Adrian1, któremu korona z głowy spada jak wsiada na tył i potem biedactwo nie może "wyleźć".

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: RAV4- 3D czy 5D

Czytaj ze zrozumieniem. Chyba, że podobnie jak kultury nie posiadasz takiej umiejętności.cenzuraczłowieku o co ci chodzi ? Napisze ci jeszcze raz bo ewidentnie nie ogarniasz tekstu. Sens zastanawiania się jest taki jak, że ludzie chcą wiedzieć czy da się tam wsiąść. Jak być obejrzał jakiś test samochodu to byś wiedział, że testujący też o takich rzeczach mówią. Widać to jest istotnie skoro ktoś to w testach uwzględnia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: RAV4- 3D czy 5D

Hehe zabawny jesteś. Mówisz że ja kultury nie posiadam a sam z "kurwami" lecisz. Jeszcze dam ci dobrą radę.  Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz. Pomoże Ci to w dorosłym życiu.
Pozdrawiam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: RAV4- 3D czy 5D

Dobra, dosyć tego. Udzielam użytkownikom "Adrian 1", "Żyła" i "User997" oficjalnego ostrzeżenia za nieprzestrzeganie regulaminu forum. Przypominam, że forum służy do dyskusji, a nie do obrażania innych użytkowników.
W przypadku ponownego złamania regulaminu użytkownik otrzyma tygodniowego "bana".

Edited by: DOOMinik - Jul-15-2013 19:13:35

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: RAV4- 3D czy 5D

Sory poniosło mnie. Jeszcze raz przepraszam.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top