You are here:Start>Forum>View the posts of Krzysiek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Krzysiek
  • » Profile

Posts

Posts

Dajcie koledze spokój z tymi głupkowatymi postami, szkoda czasu i miejsca na pisanie takich bzdur nie na temat. A Tobie Artur radzę pojechać do mechanika i dokładnie wybadać sprawę.

Jak najbardziej popieram starania kolegi, mające na celu rozwiązanie tego jakże nurtującego problemu. Najważniejsze, to wciąż szukać, a nie biernie akceptować zaistniałą sytuację, przyjmując ją za naturalną oczywistość. Masz moje pełne poparcie.

P.S. W razie czego zawsze możesz zatankować więcej paliwa  nowyt/winking

Jan-19-2013 16:20:07
Category: Forum
Forum: Ogólne

A ja jestem jak najbardziej za fotoradarami bo mam już dość kierowców, który myślą, że droga to tor rajdowy. U mnie już było kilka wypadków, właśnie dlatego, że nikt nie zwalnia w terenie zabudowanym. Strach jest dzieci do szkoły same posyłać, bo myszą przejść przez ruchliwą drogę. Ten naród nigdy się nie nauczy szanować drugiego człowieka jeśli nie dostanie porządnie po tyłku. Jak jeździsz zgodnie z przepisami to się nie masz co fotoradarów obawiać, na Tobie rząd nie zarobi. Burzą się najbardziej ci, co najczęściej prawo łamią. Ja jeżdżę jak człowiek to i fotoradary mnie nie interesują.

Jan-13-2013 18:37:22
Category: Forum
Forum: MINI

fantazja to ważna rzecz...

Jan-13-2013 18:35:14
Category: Forum
Forum: Ogólne

ach te baby, kto je zrozumie...

Jan-12-2013 15:35:39
Category: Forum
Forum: Ogólne

nicky wrote:


Witam, ja nie miałam żadnej poważnej sytuacji ale niestety dwa razy złapałam gumę i to w najbardziej stresujących miejscach -  w centrum miasta. Raz najechałam na krawężnik i opona przebita, a drugi raz na gwóźdź! Strasznie się zdenerwowałam bo niestety nikt mi nie chciał pomóc, a ja niestety jestem chudzinką i opony zmieniać nie mam siły nowyt/smile  A tak na prawdę to się przyznam, że nie bardzo umiem... nowyt/sad

A nie lepiej żebyś się w końcu nauczyła zmieniać oponę? W Polsce nie ma zbyt wielu królewiczów, którzy rzucą wszystko i zmienią ci koło. Czas się obudzić, w bajce nie żyjesz!

Dec-01-2012 8:31:40
Topic: Blachary
Category: Forum
Forum: Ogólne

a co to w ogóle jest?

Dec-01-2012 8:29:52
Category: Forum
Forum: Ogólne

Staram się pamiętać o zapinaniu pasów, choć muszę powiedzieć, że z pamięcią u mnie kiepsko i dość często jeżdżę bez pasów, znam ludzi, którzy nigdy nie zapinają pasów, bo boją się że w razie wypadku się zablokują i nie będą mogli wydostać się z auta. Jest w tym dużo prawdy i uważam, że samochody powinny być wyposażone w specjalny przecinak do pasów, który może uratować ci życie. Swoją drogą to nigdy nie zrozumiem jak ludzie mogą przewozić dzieci bez pasów w samochodzie. Głupota i jeszcze raz głupota.

Nov-07-2012 15:32:58
Category: Forum
Forum: VOLVO

bardzo fajny samochód, niezawodny i wytrzymały. nie zgadzam się ze jazda jest mało komfortowa! jak się jeździ po wiejskich drogach to nie ma co się dziwić, jeep to nie jest. bedziesz bardzo zadowolony, polecam

Nov-07-2012 13:38:54
Category: Forum
Forum: LEXUS

no nie są tanie ale o to chodzi bo Lexus to nie marka dla biedaków i ciułaczy, jak sama nazwa mówi - luksus na który stać najbogatszych

  • Index
  • » Users
  • » Krzysiek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top