You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Fotoradary w Polsce

Forgot password? | Forgot username?

Fotoradary w Polsce

Fotoradary w Polsce

Cześć,

Masakra jest z tymi fororadami w Polsce. Co o tym wszystkim myślicie? Czy nie jest to z leksza przesada? Po co to wszystko? Po to, żeby kierowcy znowu musieli płacić z własnej kieszeni na tych wszystkich darmozjadów w rządzie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

No tak, w końcu te "żłoby" muszą mieć za co kurde żyć... Jak ja nienawidzę tego kraju właśnie przez tych zasranych polityków. Chcesz życ godnie to i tak muszą doić z Ciebie pieniądze na każdym kroku ;/

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

A ja jestem jak najbardziej za fotoradarami bo mam już dość kierowców, który myślą, że droga to tor rajdowy. U mnie już było kilka wypadków, właśnie dlatego, że nikt nie zwalnia w terenie zabudowanym. Strach jest dzieci do szkoły same posyłać, bo myszą przejść przez ruchliwą drogę. Ten naród nigdy się nie nauczy szanować drugiego człowieka jeśli nie dostanie porządnie po tyłku. Jak jeździsz zgodnie z przepisami to się nie masz co fotoradarów obawiać, na Tobie rząd nie zarobi. Burzą się najbardziej ci, co najczęściej prawo łamią. Ja jeżdżę jak człowiek to i fotoradary mnie nie interesują.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

Bez przesady, niedługo, to wszyscy będą jeździć 20km/h. Nie ma normalnych dróg ale fotoradary, to potrafią stawiać! Ok, niech będą w terenie zabudowanym pod warunkiem, że jest wcześniejsze oznakowanie, a nie jak teraz że siedzą w krzakach albo w miejscach gdzie nie ma żadnych znaków. To jest ewidentne łamanie prawa i powinno być zakazane. Polska, to chyba jedyny kraj z tak dużą ilości fotoradarów i z tak beznadziejnymi drogami. Jak dużo jeździsz po Polsce i musisz tracić tyle czasu w korkach bo nie ma autostrad albo ekspresówek to się nie dziwię że każdy próbuje przycisnąć gdzie się da. Nikt tego nie potrafi zrozumieć, transport międzynarodowy w Polsce kuleje, bo nikt nie chce jeździć po naszych drogach. Rząd tego nie widzi, tylko próbuje kolejną kasę wyrwać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

Co myślicie o tej akcji Palikota? Ostatnio w masce Tuska jeździł po Warszawie i starał się o to, aby chwycił go fotoradar. Z kilka razy pewnie mu się udało trafić, więc sądzicie, że taka akcja pozytywnie wpłynie na to wszystko? Według mnie jest to tylko kolejna kontrowersja Palikota i jego ludzi, bo kurde on i tak przecież nie dostanie tego mandatu, bo chroni go immunitet ;/

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

Palikot tez już zaczyna świrować

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

No niby można dyskutować, ale kurde bez przesady, bo wszyscy w Polsce jakoś nie są za tymi wszystkimi dodatkami związanymi z kontrolamai, fotoradami, itp. Ale kontrole ITD i te wszystkie ich samolociki, kontrole to już uważam za jedną wielką głupotę. W sumie co raz bardziej zastanawiam się, czy nie wyjechać z tego kraju...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

Ja w sumie autem jeżdże dużo i niestety nie widzi mi się jazda z przepisową 50 km/h, bo nad morze z południa Polski będziemy jechać chyba 2 dni! Bez przesady Panie i Panowie, ale nie rozumiem ludzi, którzy za tym są... Dla mnie to kompletna paranoja i kolejny głupi pomysł na to, aby zdzierać kasę z Polaków...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

A znacie jakąś stronę, gdzie jest spis aktualnych fotoradarów w Polsce? W sumie jakoś jeżdżę na co dzień i nie zauważyłem nowych fotoradarów, więc zapewne nie wszędzie je montują.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotoradary w Polsce

ten co jeździ zgodnie z przepisami nie ma się czego bać i nie rozumiem tej wszej złości. Ok, poza terenem zabudowanym to stawianie radarów to czysta głupota, ale w mieście to co innego. Za dużo ludzi ginie na naszych drogach. Polska to jest kraj oszołomów i tylko duże kary pomogą w ogarnięciu tego syfu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
1

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top