You are here:Start>Forum>View the posts of Piotr

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Piotr
  • » Profile

Posts

Posts

May-22-2013 15:47:19
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Nie powinno się wchodzić gorzej niż do tradycyjnego auta 3 drzwiowego, RAV4 jest wyższa więc łatwiej się wsiada, bo nie trzeba sią tak bardzo garbić. Z tego co czytałem to miejsca jest dość, a jak u Ciebie w grę wchodzą praktycznie tylko 2 osoby to nie widzę problemu. Zastanawiam się tylko w jakim wieku sa te "starsze osoby" co będą tym autem jeździć, bo RAV4 jest dość wysoka i kroka trzeba sporego dać żeby wejść do środka. Starsze osoby to raczej wolą mieć niskie podwozie, żeby się nie męczyć. Dla młodych to bez różnicy ale starszy człowiek to już nie taki gramotny.

Apr-16-2013 18:49:18
Category: Forum
Forum: AUDI

A to jest jedno lusterko, czy oba? Silniczek, to raczej mało prawdopodobne żeby padł w obu.

Apr-16-2013 18:47:42
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

nowyt/big-grin  nowyt/big-grin  śpiewka stara jak świat, oszukujący prędkościomierz  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin

Feb-09-2013 8:09:40
Category: Forum
Forum: TOYOTA

to nie alternator, przy uszkodzonych łożyskach słychać głośny hałas, który wzrasta wraz z prędkością obrotową silnika. Tu jest typowy przykład, kiedy auto grzało się przez kilka minut, wilgoć zgromadzona pomiędzy paskiem, a kołem pasowym powoduje piszczenie. Piszczenie pojawia się na początku i po kilkunastu sekunda znika. Pasek klinowy wymaga wymiany i tyle, nie ma co tu główkować.

Feb-08-2013 17:27:36
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Nie panikuj, piszczy ci pasek klinowy. Wystarczy wymienić na nowy i piszczenie zniknie.

Jan-14-2013 16:52:33
Topic: Audi 100
Category: Forum
Forum: AUDI

Były 4 generacje tego modelu i wszystkie okazały sie wielkim sukcesem na rynku. Ja mam wielki sentyment do tych aut, a zwłaszcza do 100 C1 produkowanej w latach 70 i 80. Dla mnie to najpiękniejsze Audi jakie kiedykolwiek powstało.

Dec-20-2012 18:24:09
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Hmm silnik dieselka by idealnie pasowal do tego autka. Uważam, że autko nie jest wcale takie złe, opinia o awaryjności jest raczje wyssana z placa, bo ja nie przypominam sobie, żeby któryś z moich znajomych miałe kiedykolwiek problem ze swoim pojazdem.

Dec-20-2012 18:22:59
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Hmm dosyć często używany w Alfach, pospolity, dostęp do części też jest, tylko nie wiem jak z częściami.

Dec-20-2012 18:22:36
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Hmm a jaki silnik? 1.9 czy 2.4?

Dec-20-2012 18:22:19
Topic: Mito
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Heh pazur to ta Alfka ma i to niezly! W sumie bardzo chętniej pośmigałbym tym autkiem. Nie wydaje się Wam jednak, że jest on bardziej dla kobiety?

  • Index
  • » Users
  • » Piotr
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top