You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Czy interesujecie się karawaningiem?

Forgot password? | Forgot username?

Czy interesujecie się karawaningiem?

Czy interesujecie się karawaningiem?

Witam!

Czy ktoś na forum interesuje się karawaningiem? Ja jestem fanem i chciałbym na starość z czegoś takiego skorzystać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Cześćnowyt/smile

Mam nadzieje, że chodzi Ci o jeżdżenie z przyczepami kempingowymi, a nie wążeniem karawanami zwłok ;D

Mój tata kiedyś się tym interesowął, nawet miał przyczepę kempingową, więc czasami śmigali wraz z mamą na jakieś wypady.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Ja osobiście nie, ale dużo moich znajomych tak.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Ja kiedyś, jak byłem młodszy, interesowałem się tym, nawet w planach miałem zbudowanie własnego kampera, no ale życie poszło do przodu i planów już takich niestety nie ma. Może kiedyś nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Ja kiedyś się tym interesowałem. Jeszcze pewnie coś tam zostało z tej "pasji", jednak według mnie muszę cieszyć się jeszcze życiem - takie przyjemności zostawie sobie na starość.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Mój tata siętym interesowal kiedyś, chciał nawet zbudować własnego kampera i palny jednak legły w gruzach z powodów oczywiście finansowych.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Zdecydowanie nie!  Kampery to wybór osób starszych albo rodzin z małymi dziećmi. Ja wybieram 4x4 i dobry namiot.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

A co to w ogóle jest? Mi się kojarzy z zakładem pogrzebowym.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Przyczepa kempingowa podpięta do auta jeszcze ujdzie bo zawsze można to odpiąć, zostawić na polu i pojechać autkiem do miasta bez zbędnego balastu. Jeśli chodzi o typowy karawan to jest to bardzo niepraktyczne bo wszędzie takim słoniem nie wjedziesz i nie zaparkujesz. Znajomi kiedyś wypożyczyli takiego właśnie kampera jak byli we Włoszech i bardzo trudno było im zaparkować w mieście czy nawet na parkingu restauracji bo duzo miejsca zajmuje i obsługa ich wyganiała itp. Poza tym jak jeździli po małych wioskach to czasem nie mogli wszędzie wjechać bo było za wąsko na kampera. Pod tym względem to odpinana przyczepka sypialna jest dużo lepsza bo nie jesteś taki uwiązany.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy interesujecie się karawaningiem?

Zgadzam się z Pawlo, odpinana przyczepa jest zdecydowanie bardziej praktyczniejsza i choć musisz płacić za pozostawienie jej na polu kempingowym to w ogólnym rozrachunku i tak wychodzi taniej. Trzeba pamiętać, że jazda takim kamperem jest droga bo paliwa to zjada niemiłosiernie dużo, więc fajnie jest  odpiąć ten balast i pojeździć samym autkiem.  Ja nigdy nie korzystałam z takiego kampera, ale mam znajomych, którzy z dziećmi tak jeżdżą na wakacje i bardzo sobie chwalą. Jak bym miała wybrać namiot, albo kamperka to oczywiście kamperek wygrywa, bo  wygodniej, czyściej i bezpieczniej, zwłaszcza przy małych dzieciach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
18

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top