You are here:Start>Forum>Forum>FORD>Ford Mustang - gaz?!

Forgot password? | Forgot username?

Ford Mustang - gaz?!

Re: Ford Mustang - gaz?!

nie nie włożyłbym żadnego gazu! powiedz gdzie jest sens robienia instalacji gazowej w sportowym aucie? jak cie stać na Mustanga czy Porsche to cię stać i na benzynę! A czy ty myślisz że przy takiej mocy gaz wyjdzie tanio?! zapomnij! będzie i drogo i mułowato bo auta te nie są stworzone do jazdy na gazie. ludzie zrozumcie to! to jakby wsadzić do Porsche czy Mustanga silnik z Mondeo. Co otrzymamy - wielkie gó...o!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Dokładnie na tym sprawa polega. Gaz w takich autach to już wielka przesada.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Bulwersujecie się na tematy, ktore każdy w Polsce przerabial. Porsche na gaz również istnieje, nawet w stacji niedaleko mnie montowali własnie do Cayenne. Według mnie to już przesada, no ale na głupotę Polaków niestety nic nie poradzimy, bo o ile mnie byłoby stać na takie autko, to o gazie do niego bym nawet nie myslal. bo to tak samo jakby wykastrować mężczyzne.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Ja też podzielam opinie kolegów. Gaz nadaje się do aut o niskiej klasie. Mówiąc szczerze to wstyd by mi było jechać na stację Porsche i tankować gaz. Wstyd na sali !

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Niektóre auta (np. Skoda) w niektórych modelach fabrycznie instalują GAZ. Według mnie takie rozwiązanie jest najlepsze, bo auto wtedy jest przystosowane pod gaz. Ale do Mustanga to już przesada...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

To jest po prostu zabicie tego auta! Ma ktoś link do tego ogłoszenia?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Puki w tym chorym kraju auto będzie wyznacznikiem prestiżu takie rzeczy będą miały miejsce. Znam przypadki ludzi którzy wyjechali na zachód, zapieprzali na czarno po 16 godzin dzienni, 7 dni w tygodniu, spali w zawszonych barakowozach a po przyjeździe do polski pierwsza rzeczą jaką kupili było BMW serii 7. Ostatnio ziomuś dostał odszkodowanie i kupił sobie furę za 30 tys. od tego czasu przestał się odzywać bo uważa się już za klasę średnią i z lokalną biedotą nie gada. Na zachodzie kupujesz Mustanga jako drugi lub trzeci samochód w rodzinie, u nas z Porsche robi się rodzinnego vana bo na następną furę już nie stać. Znam przypadek zagazowania Porschawki. Koleś jak kupował do niej felgi aluminiowe to nie interesowały go które są najlepsze ale te które są najdroższe albo na najdroższe wyglądają. Wracając do Mustanga w gazie to zastanawia mnie jak wygląda tam kwestia osiągów i jaka instalacja została tam włożona.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Szczerze mówiąc, to mnie zupełnie nie interesuje jaka instalacja została użyta i jakie osiągi. Dla mnie to zbrodnia i ktoś powinien za to odpowiedzieć. Dziwię się ze Ford  nie protestuje. W Polsce buractwo rządzi i widać to na każdym kroku. Słoma z butów wystaje prawie każdemu właścicielowi BMW czy Audi. Nie chce nikogo obrażać ale widzę takie sytuacje na co dzień. Mam koło siebie kilka sklepów i dość mały parking. Za każdym razem widzę ten sam obrazek  -  BMW czy Audi parkują gdzie popadnie, zajmują dwa miejsca jednocześnie. Kiedyś zwróciłem takiemu uwagę, to powiedział, że nie chce żeby mu brykę porysowali i może powinienem na zakupy chodzić piechotą, jak mi się nie podoba. Ochrona sklepu rozkłada ręce.
Tak to jest, jak się w komunie chowało i jak się  taki dorwał do auta, to myśli, że Pana Boga za nogi złapał. Polska to kraj pełen buraków w dużych furach na gazie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Mnie interesuje jak jest z osiągami i jaka jest instalacja bo chciałbym się przekonać czy człowiek poszedł na bogatości czy raczej wieśniackim stylem- aby taniej. Z drugiej strony ciekawi mnie jak reaguje silnik na LPG. Oglądając reportaże na temat powstawania super-samochodów nie mam złudzeń, że w przypadku tych jednostek prowadzi się batalię o mikrogramy, mikrometry itp a tu proszę ktoś wpieprzył butlę, parownik, sterownik i bóg wie co jeszcze; pozbawił silnika smarowania paliwem. Tak z czystej ciekawości zapytałbym człowieka co on sobie myślał montując tą instalacje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Ford Mustang - gaz?!

Pewnie nic sobie nie myślał, bo jak zdecydował się na LPG w Mustangu, to musi nie mieć mózgu.
Takie rzeczy to tylko w Polsce się zdarzają.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top