You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Forgot password? | Forgot username?

Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Chyba mecie rację dziewczyny. Najgorsze jest jednak to że trzeba wydawać kasę w każdym z warsztatów a tak nie powinno być. Jak czytam te wszystkie opinie o oszustwach  to mnie trzęsie!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Niestety muszę bronic nas facetów i nas mechaników. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. To, ktoś chciał zaoszczędzić i pojechał do kowala zamiast do serwisu to nie znaczy, że każdy mechanik to oszust i złodziej. To tak ja by powiedzieć że każdy rolnik jest niewykształcony.
Co do serwisów w Łodzi to zadzwoń do kolegi Wajc'a  728458423 i powołaj się na Albana z Wrocławia. Nie specjalizuje się w Toyotach ale ręczę za uczciwość. Jesteśmy znajomymi z klimatów 4x4 ale samochód to samochód i zasada działania jest taka sama w każdym.

Co do opinii na forach o mechanikach są bardzo często krzywdzące - sam spotkałem się z komentarzem że "mechanik zły" bo klienta nie było stać na naprawę. Niestety dobre jakościowo części (nie z Chin) i fachowa obsługa musza kosztować.  Zawsze w większości znajdzie się negatywne wpisy w sieci, bo jak ktoś jest z jakiegoś powodu zły to ze zwykłej złości chce komuś dopiec i wypisuje różności na forach czy innych portalach. Rzadko zdarza się, że jeśli ktoś jest dobrze obsłużony to się tym chwali wszędzie gdzie tylko można bo dobra jakość uważana jest za pewnego rodzaju normę. A o tym już się nikt nie rozpisuje.

Pozdrawiam Piotr.

PS. I nie, nie pomyliłem tematu i wypowiadam się świadomie w temacie dla kobiet nowyt/smile

Edited by: Albaum - Jul-21-2013 19:32:01

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Witaj na babskim forum nowyt/smile Nie chcemy nikogo urazić, a na pewno nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Sama mam dobrego mechanika, którego polecam wszystkim znajomym. Fakt jest jednak taki, że kobiety dość często padają ofiarą nieuczciwych warsztatów. Zwyczajnie łatwiej je oszukać ponieważ nie znają się na mechanice. Co do cen części i robocizny to jest to zrozumiałe, że usługa musi kosztować. Tego nikt nie kwestionuje. Problem zaczyna się jednak wtedy, jak mechanik przedstawia wysoki rachunek za wymianę lub naprawę rzeczy, które nie wymagały naprawy. Dlatego właśnie pomysł z zasięgnięciem opinii u kilku mechaników jest dobry.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Jeśli faktycznie są jakieś wątpliwości to warto spróbować opinii w innym serwisie - zgadzam się.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Ty jesteś fachowcem więc wątpliwości nie masz ale dla przykładu ktoś kto w sprawach motoryzacji jest laikiem? Jak on ma sprawdzić czy to co chce wymienić mechanik trzeba faktycznie wymienić? Wiadomo, że będą wątpliwości. Trudna sytuacja, ponieważ wszystko opiera się na zaufaniu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Piotrze, nie twierdzimy, ze każdy mechanik jest oszustem. Wierzę, ze są ludzie uczciwi ale niestety zdarzyło mi się spotkać wielu nieuczciwych, co zwyczajnie chcieli mnie oszukać wykorzystując fakt, że nie znam sie na samochodach. Dużo mężczyzn traktuje kobiety kierowców z pogardą i drwiną, typu - głupia baba da się oszukać itd. 
Na stronie Twojego warsztatu powstaje dział "Serwis przyjazny kobietom"  - czyżbyś sam zauważył istniejący problem?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Tak i tworzymy z żoną jakiś tekst żeby kobiety na prawdę wiedziały że są traktowane u nas w sposób poważny.
Muszą mieć pewność że nikt ich nie "naciągnie".
Mamy wiele zadowolonych klientek.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

No to Wam kibicuję żeby było jeszcze więcej zadowolonych kobiet.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

No to chyba sam widzisz, że jakość usług pozostawia wiele do życzenia skoro reklamujesz swój warsztat jako "przyjazny kobietom"
Ja nie narzekam ma swojego mechanika ale wiem, że nie wszyscy mają tyle szczęścia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Jakość wykonywanych usług nie ma nic do rzeczy w stosunku do niepotrzebnego przeświadczenia kobiet, że są oszukiwane...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top