You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Forgot password? | Forgot username?

Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

No to widzę, że masz wielkie doświadczenie i ciekawą historię zatrudnienia. Gdybym mieszkała we Wrocławiu to pewnie przyjechałabym do Twojego warsztatu. Mi brakuje właśnie tego wyjaśnienia - co sie popsuło,jak można naprawić i jakie mogą być koszta. Niestety zazwyczaj jest tak, że mechanik mówi co się zepsuło i że trzeba naprawić ale nie zgłębia tematu. Nic więc dziwnego ,że człowiek robi się podejrzliwy. Twoja zona musi byc super szczęśliwa, że potrafisz nareperować jej auto. Ach, zapomniałem, że jej Subaru się nie psuje nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

No właśnie nie naprawiam jej auta bo się nie chce popsuć.
Inna sprawa że to jak ja jeżdżę czasem jej autem wyłapuje jakieś rzeczy więc żona nie musi się nad tym zastanawiać.
No i to mi w jej aucie fotoradary robią zdjęcia nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Kobiety! A możne zamiast narzekać nauczyłybyście się jak działają wasze auta? Założę się że większość z was nawet koła zmienić nie potrafi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Nie każdy jest takim Pudzianem jak Ty, żeby koła bez problemu wymieniać, poza tym nie każdy musi się na wszystkim znać. Założę się że Ty też wszystkiego o autach nie wiesz!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top