You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Forgot password? | Forgot username?

Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Witam wszystkie dziewczyny!  :exct:  Zauważyłam, że trochę kobiet jest zarejestrowanych na stronce więc postanowiłam założyć nasz wspólny temat  :-)
Bardzo się cieszę, że są tu dziewczyny i mam nadzieję, że będzie ich przybywać bo w końcu my też mamy coś do powiedzenia w sprawach motoryzacji no nie!?  :-)   Fajnie jeśli się poznamy bliżej i poznamy też swoje autka. No to ja pierwsza! Nazywa mię Brygida, mam 37 lat i n co dzień jeżdżę Mazdą 323. Samochodzik pomimo podeszłego wieku sprawuje się bardzo dobrze i jesteśmy ( razem z mężem do niego mocno przywiązani) Ja bardzo lubię szybką jazdę i niestety z tego powodu nazbierałam trochę punktów karnych  :shame:
Myślimy jednak nad zakupem czegoś większego, rodzinnego  :-P    Pozdrawiam i czekam na waszą kolej!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Cześć Brygidko! Bardzo fajny pomysł aby sie bliżej poznać! Ja nazywam się Natalia ale dla przyjaciół Nicky. Jestem zwariowaną dziewczyną, która uwielbia imprezy. Na codzień jeżdżę Toyotą Yaris w kolorze niebieskim nowyt/smile Samochodzik sprawuje się bardzo dobrze i uważam że jest bardzo kobiecy. Ma dużo fajnych schowków na babskie rzeczy nowyt/smile Niestety ostatnio zauważyłam problem z wrzuceniem jedynki i trochę mnie to martwi więc chyba wizyta u pana mechanika będzie nieunikniona. Nie wiem jak u was dziewczyny ale ja bardzo nie lubię jeździć do mechaników bo ja nie znam się na autach a oni to często  wykorzystują nowyt/sad Pozdrawiam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Witaj Nicky! Miło Cię poznać. Jeśli chodzi o Twoją niechęć do mechaników, to jest to zrozumiałe. Niestety jest bardzo wiele warsztatów, które próbują oszukiwać i to nie tylko kobiety. Może powinnaś zabierać jakiegoś mężczyznę na ewentualne naprawy? Ja kiedyś odwiedzałam warsztaty z tatą! nowyt/smile
Pozdrawiam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Witam wszystkie zmotoryzowane kobiety! Bardzo się cieszę, że został zawiązany ten temat i może uda nam się zachęcić inne dziewczyny do pisania. Nazywam się Gosia, mam 28 lat i jestem z okolic Wrocławia, choć  ostatnio pracuję  w Anglii. Mój samochód to Peugeot 307 CC z 2005  roku, benzyna  2l, 138KM. Samochód jest wspaniały i daje mi dużo przyjemności z prowadzenia, szczególnie w lecie kiedy mogę otworzyć dach. Autkiem dużo jeżdżę i jak do tej pory mnie nie zwiódł. Uważam, że jest to doskonały samochód dla kobiet, jak mówi moja przyjaciółka  wygląda naprawdę sexy nowyt/smile  Ma świetne przyśpieszenie i muszę się bardzo kontrolować aby nie dostać mandatu. Najlepiej lubię jeździć na niemieckich autostradach nowyt/smile  Pozdrawiam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Czołem dziewczyny! Miło mi poznać, mam na imię Marlena. Mieszkam w zachodniopomorskim, na co dzień pracuję w biurze rachunkowym, a w weekendy wsiadam w moją bryczkę i jadę nad morze. Moje autko to Renault Clio 1,5 dci z 2005 roku.  Samochód naprawdę fajny i po mimo niewielkich gabarytów jest zaskakująco pojemny. Najbardziej jestem zadowolona ze spalania  bo w dzisiejszych czasach liczy się każdy grosz. Kupiłam to autko dwa lata temu i na razie poza okresowymi przeglądami nic w nim nie robiłam. Chodzi jak nówka!  Jeśli chodzi o kwestię warsztatów samochodowych i nieuczciwych mechaników to ja wam dziewczyny radzę znaleźć jakiś dobry i sprawdzony warsztat i tylko tam jeździć. Ja tak zrobiłam ( mechanik z polecenia kolegi, na którego się powołałam) i teraz tylko tam jeżdżę. Nigdy nie miałam żadnych  problemów. Pozdrawiam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Cześć Marlenko! Niestety ja nie mam jakiś sprawdzonych mechaników i nie znam nikogo kto takich zna. Wszyscy tylko wkoło na nich narzekają i tyle. A może wy znacie jakiegoś dobrego mechanika w okolicy Łodzi? Niestety wczoraj znowu nie mogłam wrzucić jedynki i znowu najadłam się nerwów nowyt/sad

Edited by: nicky - Nov-11-2012 9:33:38

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Witaj Marlenko:)  Niestety, co do zaufanych mechaników to pomóc nie umiem, ponieważ jestem z okolic Wrocławia. Polecam warsztaty, które zajmują się tylko daną marką.  Może jakieś inne dziewczyny pomogą?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Witam Was dziewczynki! Nazywam się Monika i postanowiłam dołączyć do waszego wesołego grona.  W rodzinie mamy dwa samochody- Nissana Patrola i Fiata Punto. Na co dzień jeżdżę punto, ze względów czysto ekonomicznych i praktycznych ( łatwiej zaparkować w mieście ), a Nissanem  razem z mężem dla przyjemności, żeby troszkę poszaleć nowyt/smile Jak same widzicie - dwa zupełnie różne auta i różny komfort jazdy. Pozdrwiam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

Ożesz kurcze nowyt/laughing Ile tu kobietek jest na forum nowyt/laughing A może do tego dołączycie swoje zdjęcia, hmm ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety łączcie się! Jakimi autkami jeździcie?

A to dopiero! Nie wiedziała, że mamy koleżankę o imieniu Tadek! Chyba pomyliłeś tematy?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top