You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Proszę o opinie na temat Toyoty Yaris D4D

Forgot password? | Forgot username?

Proszę o opinie na temat Toyoty Yaris D4D

Re: Proszę o opinie na temat Toyoty Yaris D4D

No faktycznie mój błąd  nowyt/girl , nie zwróciłam uwagi na to. Teraz jak mnie poprawiłeś to sobie popatrzyłam na zdjęcia II i nie bardzo wiem, o co ta cała dyskusja się rozchodzi, bo wnętrze jest całkiem przyzwoite. Trzeba pamiętać, że to nie jest klasa premium, nie ma co wymagać cudów od miejskiego autka. Jak dla mnie najważniejsza jest niezawodność i niskie spalanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Toyoty Yaris D4D

Powiem wam panowie że moze i yaris wyglada nieciekawie ale są gorsze auta, bo dla mnie najgorzej to pójść w druga strone i zupełnie przegiąc pałę. Nie wiem czy ktos z was siedział w środku Chevroleta Sparka, na pierwszy rzut oka wydaje się super cool ale jak człowiek troche posiedzi to dostaje oczu-skretu i nie wie co się dzieje. Elektroniczne odczyty sa tak badziewiaste że nic nie widac, niebieskie podswietlacze powoduja ból oczu, a plastik wyglada naprawdę tandetnie. Jakbym miał wybierac, to wybrałbym Toyotę bo przynajmniej widać z jaka prędkością jedziesz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Toyoty Yaris D4D

to dla tych co narzekają na nijakość Yarisa  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/149/mini_huyaradASH.jpg

Attachments:
Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Toyoty Yaris D4D

no a co ty chcesz od tego wnetrza? jak dla mnie super, no może zegary powinny być nieco większe.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top