You are here:Start>Forum>View the posts of Kombatt

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kombatt
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-01-2013 19:27:11
Category: Forum
Forum: FIAT

Teoretycznie to się zgodze ma to sens ale jak sie tak dobrze zastanowić to jak długo mozna utrzymać niska temperaturę wody w aucie gdzie temp jest zawsze dużo wyższa niż na zewnątrz? Przy duzych upałach mamy patelnię i nawet lód z zamrażarki nic nie pomoże. To juz lepiej samemu się tym lodem obłożyć.

Jun-04-2013 17:25:19
Category: Forum
Forum: AUDI

Najlepiej jak zrobisz tak ja ci poradził kolega i dobrze nawoskował auto. Wosk, zwłaszcza ten lepszy zostawi ochronną warstwę na lakierze co sprawi że smoła nie będzie wżerać się bezpośrednio w lakier i łatwiej będzie ci ją usunąć. Woskuj auto regularnie a zobaczysz różnicę.

Jun-04-2013 17:10:16
Category: Forum
Forum: OPEL

Jeździć możesz tylko żebyś nie hamował  nowyt/big-grin A tak na poważnie trzeba rozebrać, przeczyścić, sprawdź na podnośniku czy kołem możesz zakręcić, czy nie.

Jun-04-2013 17:04:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

Na pewno lepszy pomysł niż tradycyjna reklama na klej bo trudno to usunąć ale sa też i minusy -  taka magnetyczna reklama jest grubsza, a więc stawia opór powietrza,  trzeba od czasu do czasu ją zdjąć i umyć dokładnie lakier jak i sama reklamę, lakier lubi się pocić pod taką powłoką, trzeba uważać jeżdżąc na myjnię, aby nie odpadła. Jeśli magnes jest mocny to podczas szybkiej jazdy powinna się dobrze trzymać ale jeśli nie, to łatwo taką nalepkę zgubić.
Najlepiej skontaktować sie z taką firmą i wypytać o szczegóły oraz zapytać o gwarancję. Fakt jest jednak taki, że wszystkie duże firmy stosują tradycyjne metody oklejania aut ponieważ są dużo bardziej wytrzymałe i bezproblemowe.

Feb-28-2013 13:58:49
Category: Forum
Forum: FORD

Chyba największy problem to spalanie, jak mi kumpel powiedział że w mieście to ponad 12l  wypija, to nie mogłem uwierzyć. Ford to chyba mysli, że u nas ceny paliwa jak w USA

Feb-28-2013 13:46:19
Category: Forum
Forum: FIAT

Zależy ile chciałbyś na takie zabezpieczenie wydać. Ja zdecydowałem się robotę w warsztacie. Zapłaciłem ponad 1 tys. zł, ale widząc efekt końcowy wydanej kasy nie żałuję.

a ilu letni jest twój samochód? Dużo osób uważa, że jak auto stare, to nie opłaca się w to bawić. Miałeś usuwaną rdzę z podwozia?

Feb-09-2013 15:51:30
Category: Forum
Forum: SKODA

opinia, ze Skoda to wieś panuje tylko w Polsce. Nigdzie indziej nie spotkałem sie z takimi pogladami. Daje mi to do myślenia i tylko utwierdza w przekonaniu, że ten kraj pełen jest debili.

Feb-04-2013 18:22:51
Category: Forum
Forum: RENAULT

Ktoś to sprawdzał i daje na to gwarancję, więc taka jazda bez powietrza musi być bezpieczna, nie zmienia to jednak faktu, że ten system to porażka i przyszłości (przynajmniej w Polsce) nie ma. Może w bogatych krajach, gdzie ludzi stać i takich serwisów do obsługi jest dużo ma to sens ale u nas to fanaberia.

Jan-26-2013 10:47:24
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Nie polecam ci instalacji do Alfy. Twin Spark to dość awaryjne silniki, a montaż LPG to tworzenie dodatkowego problemu. Kumpel miał, to wiem ile nerwów zjadł. Kupił auto z przebiegiem 180tyś i nowiutka instalacją LPG. Cieszył się trzy miesiące bo później to szła awaria za awarią. Nie wiem, może jak silnik jest w bardzo dobrym stanie i mały przebieg to gaz się sprawdzi ale jak samochód nie pierwszej młodości i ma przejechane kilometrów to nie polecam.

Sep-13-2012 18:09:45
Category: Forum
Forum: FORD

Kiedyś gdzieś czytałem,żeby zawsze dokładnie myć felgi (chodzi o wnętrze), ponieważ odkłada się w nich duża ilość brudu, a to przy szybkiej jeździe może powodować drgania. Czasem rzeczy najbardziej oczywiste nie przychodzą nam do głowy. Może warto to sprawdzić.

  • Index
  • » Users
  • » Kombatt
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top