You are here:Start>Forum>View the posts of Filip

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Filip
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-30-2013 16:52:25
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Silniczek kosztuje grosze więc bez problemu wymienisz na nowy jakby padł.

Mar-30-2013 15:57:21
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Najprawdopodobniej szyba została źle sklejona z budą i stąd te pękanie, znam przypadek kiedy szyba założona w "fachowej" firmie pękała już następnego dnia, a wina zrzucana na właściciela. Sprawa trafiła nawet do sądu.

Feb-11-2013 17:22:41
Category: Forum
Forum: MERCEDES

dokładnie, tylko Polska, Turcja i Bułgaria instalują gaz, jak kiedyś kumpel pojechał autem do Szwecji, to tylko benzynę tankował bo gazu nie było, a jak pytał to tylko patrzyli na niego z politowaniem. Ostatnio czytałem artykuł o tym jak to Polacy kochają gaz, myślałem, że padnę, tu nie o miłość chodzi ale o kasę i tyle.

Feb-08-2013 18:36:23
Category: Forum
Forum: SKODA

Skoda Fabia to dobry wybór, jak gaz był montowany przez dobrego gazownika, to powinien służyć bez zarzutów(poproś o wszystkie dokumenty i gwarancję)Przebieg mógłby byc mniejszy. Radzę się trochę o to  potargować. Mechanik powinien dokładnie obejrzeć zawieszenie i całe podwozie w kierunku ewentualnej korozji. Jeśli o samochód dbano, to raczej nie masz się czego bać. Skoda ma pasek rozrządu, który należy wymieniać co 75tyś km. Jeśli właściciel nigdy tego nie robił, to musisz to zrobić jak najszybciej!! Pogadaj z mechanikiem, bo najczęściej wymienia się też wszystkie rolki i pompe wody. Lepiej zrobic to wszystko przy okazji rozrządu. To nie są małe koszta, więc warto się potargować z właścicielem. Trochę mnie dziwi, że właściciel wprowadził Cię w błąd. Może zrobił to celowo, bo wie że będzie potrzebna wymiana, która jest dość droga.

bez sensu, nikt ci nie każe co pięć minut tankować tylko raz na jakiś czas zatankować pełny bak. W pierwszym poście  napisałeś, że auto nie chce zapalić jak w baku jest "mniej niż rezerwa", a to dość ogólnikowe stwierdzenie, bo mniej niż rezerwa to też opary. Teraz piszesz, że jak się rezerwa zapali...
Dodatkowo ta rezerwa jest często bardzo niewiarygodna i znam przypadki, że rezerwa zaczęła się świecić i po kilku km auto stanęło. Nie bardzo rozumiem Twoich eksperymentów, dla mnie to sam sobie wymyślasz problemy. Sprawa jest prosta - nie dopuszczaj, żeby w baku było mało paliwa.

Dec-17-2012 18:20:48
Category: Forum
Forum: Ogólne

pokrowiec znajdziesz w każdym sklepie motoryzacyjnym albo czasem mają w hipermarketach a jeśli chodzi o te dywaniki to ja zawsze używam gumowych bo w zimie nanosi dużo syfu ze śniegiem tzn soli albo piachu. Przez gume nic nie przecieka i łatwo to umyć

Dec-17-2012 18:13:29
Category: Forum
Forum: Ogólne

ale o jakim pokrowcu mówisz? o takim do całkowitego zakrycia auta, bo jeśli tak to w jaki celu ? rozumiem, że jak jedziesz w góry to będziesz używał auta więc po co ci taki pokrowiec?

Dec-15-2012 19:20:56
Category: Forum
Forum: RENAULT

zdecydowanie odradzam, kumpel ma i tyle co sie od niego w robocie nasłucham co mu się tam pierniczy i ile to wydał na naprawę że juz za te pieniądze kupiłby nowe auto. ta marka to wielki syf i tyle, Francuzi o robieniu aut pojęcia nie mają żadnego

Dec-15-2012 19:16:09
Category: Forum
Forum: Ogólne

też mam Valeo i jestem bardzo zadowolony, trochę kosztują ale jakość naprawdę wysoka. polecam

Dec-15-2012 19:11:52
Category: Forum
Forum: Ogólne

a dajcie spokój z tymi mandatami jakby nie było innych problemów! za te pieniądze już dawno powinni wybudować czy wyremontować drogi bo jeździć się nie da w tym kraju! ludzie tak jeżdżą bo inaczej się nie da ! jakbyście stali w korkach po kilka godzin dziennie to też byście wciskali gaz do dechy gdzie się da. najpierw niech wybudują  drogi a poźniej myślą o mandatach. paranoja! w tym kraju już żyć się nie da!

  • Index
  • » Users
  • » Filip
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top