You are here:Start>Forum>View the posts of Adrian

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Adrian
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-30-2013 11:02:51
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Przede wszystkim zacznij od sprawdzenia czy masz zamontowaną właściwą żarówkę i czy dynksem do góry. Za regulację odpowiada silniczek, więc sprawdź czy go masz, znam przypadki kiedy brakowało jednego silniczka albo był uszkodzony. Jeśli tak jest w Twoim przypadku to musisz kupić nowy aby móc wyregulować lewe światło. Nie jest to jakis wielki koszt ok 50 zł, zamontujesz silniczek i będzie działać jak wcześniej  nowyt/smile

Mar-30-2013 10:37:56
Category: Forum
Forum: AUDI

Kiedy Audi wprowadziło bardzo efektowną tasiemkę Ledów w swoich autach to w Polsce ludziska oszaleli na tym punkcie i każdy chciał mieć cos podobnego więc kupowali imitacje na allegro i dawaj montowali nie patrząc czy to legalne czy nie. Osobiście nie widzę sensu montowania świateł dziennych, fabryczne w zupełności się sprawdzają, a jak słyszę że świtła dzienne mniej prądu zużywają to chce mi się śmiać.  nowyt/laughing  nowyt/laughing

Mar-13-2013 14:11:16
Category: Forum
Forum: SUBARU

Trzeba uważać i dokładnie oglądać bo można się nieźle wpakować, szkoda takich aut  nowyt/crying

Mar-13-2013 13:58:33
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Wszystko zależny od auta, ja mam Alfe i u mnie przy 3 stopniach, u kumpla w VW włącza się przy 5

Mar-06-2013 15:35:35
Category: Forum
Forum: ŁADA

W pełni się z kolegą winklewskim zgadzam, ludziska sobie zupełnie sprawy nie zdają z kosztów utrzymania auta. Samo kupno to jedno, ale utrzymanie to zupełnie inna bajka. Zam gościa co kupił używane Audi A4 a teraz kombinuje jak się da bo nie stac go na naprawy, jak go ostatnio widziałem to klął jak szewc na koszty napraw, ale czego on się spodziewał? W Polsce to panuje jakaś cholerna hipokryzja, każdy udaje że go na wszystko stać i zadziera nosa, do tego wspaniale jest się pośmiać z sąsiada, że jeździ syrenką albo fiatem. Jeździłem trochę po świecie ale nigdzie nie spotkałem z taką obłudą.

Mar-04-2013 20:35:57
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Nie daj się zwariować. Jeżdżę Alfa już kilka lat i jakoś nigdy nie obchodziłem się z nią jak z jajkiem. Nie dmucham na zimne, jak sie cos psuje to naprawiam i jeżdżę dalej, bez paniki. Mam znajomych co chuchają i dmuchają na swoje Alfy, a i tak coś nawala. Tak to jest, najważniejsze, zeby dobrze zacząć tzn bardzo dokładnie sprawdzić stan auta przed kupnem, żeby nie było jakiś usterek ukrytych. Części do Alfy są w podobnych cenach jak do innych modeli. Mam jeszcze C3 to mam porównanie. Zamienniki są ogólnodostępne w rozsądnych cenach.

Mar-04-2013 20:27:01
Category: Forum
Forum: FIAT

A co Cie obchodzi jak ludzie patrzą na Fiata? Podejdź do zakupu Multipli jak do małżeństwa - będziecie razem aż do śmierci nowyt/laughing  nowyt/laughing
Dlaczego od razu zakładasz, że będziesz to auto sprzedawał? Jak kupisz kilkuletnie auto, które już teraz kosztuje duzo mniej niż inne, to jak pojeździsz jeszcze kilka dodatkowych lat, to max weźmiesz za nie 4tyś, więc co się martwisz? Nie ma co zakładać, że będziesz furę za chwile sprzedawał, lepiej dokładnie wybadaj temat zanim wyłożysz kasę na stół. Auto to studnia bez dna, na której zawsze się traci.

Mar-04-2013 16:50:42
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Moja rada -  nie daj się zwariować! Alfa to zwyczajne auto, a nie jakiś latający spodek, do którego potrzebujesz najdroższych i najbardziej wyszukanych części. Jeśli chodzi o świece, to wymieniasz je kiedy jest taka potrzeba, wymiana świec przy każdej wymianie oleju to jakiś obłęd. Wykręcasz świece i oceniasz ich stan, proste. Zaleca się wymianę świec co 100tyś km, ja przejechałem 120tyś a świece pracują bez zarzutów, więc o wymianie nawet nie myślę. Najważniejsza jest ocena stanu świec i uczulenie na ewentualny trudniejszy rozruch, nierówna praca silnika itd. Komplet świec platynowych ngk 100% kupisz  za ok 500zł. Pracują bez zarzutów, długo  i bardzo dużo osób je stosuje.
Większość ludzi kompletuje rozrząd samodzielnie. Skompletowanie wyniesie Cie ok 600zł + robocizna. Nie ma nic złego w zamiennikach i tańszych częściach. Mało kto używa oryginalnych części bo koszty są astronomiczne.  Alfa TS to  auto jak każde inne, no może trochę bardzie awaryjne nowyt/smile

Mar-02-2013 17:41:35
Category: Forum
Forum: FIAT

No tak, przy tym aucie można pokombinować bo jest duże pole manewru  nowyt/smile  Domyślam się jaką minę mają kierowcy BMW czy Audi jak taka Multipla ich wyprzedza  nowyt/laughing  nowyt/laughing  Super sprawa  nowyt/cool  Patrzyłem z ciekawości na ogłoszenia i faktycznie ceny są zaskakująco niskie. Podoba mi się dieselek, bo najbardziej oszczędny, a i dość mocno się prezentuje. Pokazywałem żonie Twoją ślicznotkę  i była pod wrażeniem  nowyt/cool  Stwierdziła, że możemy kupić pod warunkiem jak jej takie same wnętrze zrobię  nowyt/laughing  Czarny mat jej się nie spodobał, no ale to chyba tradycyjnie męski kolorek. Trzeba będzie szukać jakiegoś kompromisu  nowyt/thinking

Mar-02-2013 9:52:45
Category: Forum
Forum: FIAT

Po obejrzeniu Twojej fury, to normalnie ja sprzedaję swoja Alfę i kupuję Multiple  nowyt/laughing  Jestem naprawdę pod wrażeniem  nowyt/cool  Żona jeździ C3 i często narzeka na brak miejsca, zwłaszcza, że teraz fotelik dziecięcy dochodzi i kupę dziecięcych maneli. Muszę jej pokazać Twoje cudo i przekonać do zakupu  nowyt/thinking . Może nie będzie tak źle, tym bardziej, że planujemy jeszcze powiększyć naszą familię  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin

  • Index
  • » Users
  • » Adrian
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top