You are here:Start>Forum>View the posts of Szuszka

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Szuszka
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-12-2013 17:55:18
Category: Forum
Forum: AUDI

Jak mogli odmówić skoro to łamanie prawa unijnego? Polska ma obowiązek rejestrować angielskie auta i tyle.

Jun-10-2013 21:10:15
Category: Forum
Forum: AUDI

Takie auta jak twoje z podobnym przebiegiem chodzą w Polsce za 45tyś  +/- 2tyś więc sam sobie odpowiedz ile dałeś za to auto i czy warto przerabiać czy kupować nowe, w Niemczech znajdziesz taniej o jakieś 5/6tyś Trochę  roboty z przeróbką jest a wiadomo że nie każdy ma do tego talent i jeden może ci zrobić jak należy a drugi odwali fuszerkę.

May-12-2013 16:20:39
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania azotu przy felgach aluminiowych więc spokojnie możesz opony napompować. Jak dla mnie to dość fajna sprawa taki azot, bo ma zdecydowanie więcej plusów niż tradycyjne powietrze z kompresora, ale najgorzej że nie wszędzie możesz dopompować koło bo ilośc stacji ze sprzężonym azotem jest mała.

May-08-2013 15:23:19
Category: Forum
Forum: FIAT

jak sie przepalił to pewnie że trzeba wybebeszyć, ale wstawić później nowy

May-08-2013 15:21:14
Category: Forum
Forum: VOLVO

eee tam, problem pijaństwa nie jest tak globalny jak sie wydaje, a Unia ma inne sprawy na głowie na przykład jak ratować swoja kasę na Cyprze. Zaden alkomat nie pomoze na pijaka i tyle. Tu powinien być cały system zmieniony, żeby ludzie sie bali surowych kar.

Apr-02-2013 18:32:18
Category: Forum
Forum: MAZDA

Kumpel sprowadził sobie Mazdę 6 z Niemiec, jeździ już czwarty rok i auto wygląda jak nowe, ani śladu rdzy. Stare japońskie auta miewały problemy z rdzą, ale dzisiejsza produkcja jest bardzie rozwinięta i zabezpieczenie antykorozyjne bardzo dobre. Najważniejsze żeby auto nie było bite i zadbane. Czasem juz tak jest, że zła opinia przylgnie do danej marki na lata, ale tak jest ze wszystkim. Kupuj 3 bez obaw i ciesz się furą.

Apr-02-2013 18:11:59
Category: Forum
Forum: OPEL

W nowszych Astrach nie ma możliwości samodzielnego wyłączenia poduszki tylko trzeba jechać do serwisu, w starszych modelach był ten przycisk ale jaka masz pewność czy poduszka naprawdę została wyłączona? Jak dla mnie sprawa ryzykowna i ja nie eksperymentowałbym  z bezpieczeństwem swoich dzieci.

Dec-12-2012 16:22:40
Category: Forum
Forum: Ogólne

Konieczny i obowiązkowy powinien być! To jest super sprawa, nie zastąpi kierowcy w pełni, jednak czasami naprawdę potrafi pomóc nam w niebezpiecznych sytuacjach.

Dec-12-2012 16:22:11
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm wedlug mnie fajna sprawa, powinien być stosowany w autach szczególnie z napędem na tyl.

Dec-12-2012 16:21:48
Topic: ABS
Category: Forum
Forum: Ogólne

Niestety nie, bo ABS to skomplikowany system, więc zwykły śmiertelnik na pewno nie będzie miał możliwość grzebania w nim

  • Index
  • » Users
  • » Szuszka
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top