You are here:Start>Forum>View the posts of Wawek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wawek
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-14-2013 13:29:24
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Chodziło mi o prąd tętniący, który pomimo ze okresowo zmienny to ma stałą składową.

Aug-13-2013 17:12:30
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Nic się nie stanie jak podłączysz bezpośrednio do źródła zasilania, pamietaj tylko  silnik od wycieraczek wymaga prądu stałego lub lekko zmiennego a nie przemiennego.

Aug-13-2013 14:41:20
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Nada się na wszystkie metalowe czy stalowe powierzchnie a zwłaszcza mocno skorodowane. Pamietaj tylko żebyś dobrze oczyścił powierzchnię z kurzu czy tłuszczu przed malowaniem. To jest lepsze od odrdzewiacza bo masz dwa w jednym.

Aug-12-2013 17:46:06
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

No a skąd wiesz co ci z tymi wycieraczkami wyprawiali? Mogli je ciągnąc na lewo i prawo, najważniejsze czy słychać silniczek że pracuje? Może spadł ci wodzik wycieraczki z "stawu" kulowego i silniczek chodzi ale nie porusza ramionami? Musisz rozebrać plastikową osłonę z pod szyby przedniej i zobaczyć co tam się stało.

Aug-12-2013 17:29:20
Category: Forum
Forum: KIA

Auto i tak małe a ty jeszcze chcesz gaz pchac? To już nic z bagażnika nie zostanie, a gdzie jeszcze koło zapasowe?

Aug-12-2013 17:27:04
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Do malowanie tarcz polecam ci środek w spreju Dinitrol. Używasz bezpośrednio na stal albo nawet korozję. Preparat przetwarza rdzę i gruntuje podłoże, które robi się czarne i bardzo wytrzymałe na ścieranie. Jak zamalujesz piasty to będziesz miał super czarny kolorek, a co najważniejsze nic nie odpadnie po jakimś czasie.

Jul-19-2013 14:58:29
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Koledzy, jak tak dalej pójdzie to za kilka lat Unia wprowadzi całkowity zakaz używania aut i każe wszystkim przesiąść się na rowery. Ja mam te wszystkie idiotyczne zasady w nosie a znając życie to Polak coś wymyśli i wszystkich wyroluje tak jak było w przypadku starych żarówek. W końcu obchodzenie prawa to nasza specjalność! nowyt/smile

Jul-19-2013 14:53:50
Category: Forum
Forum: OPEL

Tak na pewno, taki głupi to nie jest żeby się chwalić. Zaraz by mu sprzedaż spadła. A jesli chodzi o samo auto to dosc ciekawe. Mercedes to jeżdżąca skarbonka  bo  jakościowo auta strasznie sie posypały ostatnimi czasy a biorąc pod uwagę drogi części i koszty serwisu to Opel ma szanse zawojować rynek.

Jul-17-2013 12:52:29
Category: Forum

no dokładnie  nowyt/laughing  nowyt/laughing  nowyt/laughing 
Arrinera tez miała być taka super polska i co z tego wyszło?  - wielkie  nowyt/poo

Jul-17-2013 12:48:20
Category: Forum
Forum: FIAT

a dla mnie to dobrze że fiat zrobił konkurencję dla mini. Popatrzcie na to w ten sposób że jakby nie takie właśnie firmy to konkurencji nie byłoby żadnej i takie bmw mogłoby ceny wywindować w kosmos i mieć wszystko gdzieś. A tak mamy 500l co w wersji podstawowej jesty duzo dużo tańszy i jeszcze lepiej wyposażony. Zobaczycie że takie  rzeczy do ludzi szybko przemówią i bmw będzie musiało coś z tym fantem zrobic.

  • Index
  • » Users
  • » Wawek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
19

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top