You are here:Start>Forum>View the posts of nicky

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » nicky
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-21-2013 21:51:33
Category: Forum
Forum: Ogólne

No to Wam kibicuję żeby było jeszcze więcej zadowolonych kobiet.

Jul-21-2013 21:15:54
Category: Forum
Forum: Ogólne

Piotrze, nie twierdzimy, ze każdy mechanik jest oszustem. Wierzę, ze są ludzie uczciwi ale niestety zdarzyło mi się spotkać wielu nieuczciwych, co zwyczajnie chcieli mnie oszukać wykorzystując fakt, że nie znam sie na samochodach. Dużo mężczyzn traktuje kobiety kierowców z pogardą i drwiną, typu - głupia baba da się oszukać itd. 
Na stronie Twojego warsztatu powstaje dział "Serwis przyjazny kobietom"  - czyżbyś sam zauważył istniejący problem?

Jul-21-2013 17:02:02
Category: Forum
Forum: Ogólne

Chyba mecie rację dziewczyny. Najgorsze jest jednak to że trzeba wydawać kasę w każdym z warsztatów a tak nie powinno być. Jak czytam te wszystkie opinie o oszustwach  to mnie trzęsie!

Jul-20-2013 9:34:37
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hej dziewczyny! Postanowiłam założyć temat do dyskusji odnośnie złych mechaników  nowyt/angry
Otóż, rozmawiałam z koleżanka, która została oszukana przez mechanika. Pojechała do zakładu ponieważ  przy większej prędkości trzęsło kierownicą. Mechanik zrobił zbieżność kół ale przy okazji wymienił  tarcze i klocki hamulcowe. Po wszystkim wystawił  rachunek. Jak się później okazało tarcze i klocki wcale nie zostały wymienione! Mechanik zwyczajnie ją oszukał! Dwóch niezależnych mechaników stwierdził, że klocki i tarcze noszą ślady dłuższego użytkowania więc nie ma mowy że dopiero co zostały wymienione. Koleżanka była u nieuczciwego mechanika ale ten się jej zaśmiał w twarz i nie chciał rozmawiać. Koleżanka chce iść do sądu ale wiadomo jak to u nas wygląda.
Niestety, to nie pierwszy raz kiedy kobiety padają ofiarą oszustów. Sama byłam taka ofiarą. Zresztą, nie tylko kobiety są oszukiwane bo mężczyźni też. Moje pytanie jest takie - jak się ustrzec przed nieuczciwymi mechanikami? Co zrobić, żeby nie dać sie oszukać, kiedy nie znamy się dobrze na autach? Macie jakieś porady?

May-31-2013 19:24:10
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Koledze Krzyśkowi to ja dziękuję za takie złośliwe rady, to już nie pierwszy raz jak mi tak złośliwie odpowiadasz, może ty masz dużo kasy na naprawę auta ale nie każdy tak ma i niektórzy liczą każdy grosz.
Horn dziękuję za normalną odpowiedź, podjadę do tego mechanika jeszcze raz i zobaczymy co mi powie, mam tylko nadzieję że to nic poważnego.

May-29-2013 18:12:27
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Myślałem, że ten warsztat jest ok, bo ja już wcześniej miałam doczynienia z nieuczciwymi mechanikami co tylko kasę chcieli ode mnie wyrwać. Teraz to juz ani kasy ani pomysłu nie mam gdzie jechać nowyt/sad

May-28-2013 17:57:58
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Jestem załamana, koło znowu mi piszczy  nowyt/crying2  Przez kilka dni był spokój aż do dzisiaj kiedy zaczęło piszczeć tak jak wcześniej. Nie wiem co mam zrobić, wrócić do tego durnego mechanika z reklamacją?  nowyt/angry

May-17-2013 15:40:07
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Powiedział mi tylko, że klocki są zużyte i to one piszczą, o tłoczku nie wspominał nowyt/sad Mam tylko nadzieję, że ta wymiana pomoże bo nie mam już kaski na kolejne wydatki nowyt/sad

May-16-2013 15:34:02
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Hejka, byłam u mechanika i powiedział, że to najpewniej wina starych klocków hamulcowych, że tak piszczą i wymienił mi na nowe. Na razie nie piszczy ale też mało jeździłam bo jestem chora więc nie wiem czy to pomoże, mam nadzieję, bo kaski nie mam na nowe naprawy nowyt/sad

May-12-2013 15:46:11
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Piszczy jak auto się rozgrzeje i nie cały czas ale z przerwami, teraz zauważyłam, że jak skręcam koło w lewo to pisk jest głośniejszy. Jutro pojade do mechanika, bo nie wiem co to, sprawdzałam tarcze i nie sa rozgrzane.

  • Index
  • » Users
  • » nicky
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top