You are here:Start>Forum>View the posts of nicky

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » nicky
  • » Profile

Posts

Posts

May-08-2013 22:01:12
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Ja jak ja będę wiedziała czy są rozgrzane? Mam dotknąć tarcze?

May-08-2013 15:30:27
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Witam wszystkich! Nie wiem co sie stało, ale po dłuższej jeździe piszczy mi kolo przednie od strony kierowcy. Czy dostał sie tam jakiś kamień, że jest taki metaliczny pisk?

Mar-31-2013 12:44:13
Category: Forum
Forum: TOYOTA

No faktycznie mój błąd  nowyt/girl , nie zwróciłam uwagi na to. Teraz jak mnie poprawiłeś to sobie popatrzyłam na zdjęcia II i nie bardzo wiem, o co ta cała dyskusja się rozchodzi, bo wnętrze jest całkiem przyzwoite. Trzeba pamiętać, że to nie jest klasa premium, nie ma co wymagać cudów od miejskiego autka. Jak dla mnie najważniejsza jest niezawodność i niskie spalanie.

Mar-30-2013 21:41:25
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Witam, chciałabym napisać coś niecoś od siebie ponieważ tak się składa, że jeżdżę Yariską na co dzień. Wcale nie jest tak jak uważacie, że wnętrze jest nijakie i brzydkie. Jako kobieta jestem dość wyczulona na brzydotę, a Yarisce jeszcze dużo do tej brzydoty brakuje nowyt/winking . Wnętrze jest po prostu utrzymane w spokojnej kolorystyce, bez fajerwerków i krzykliwych barw. Szary plastik wcale nie jest szary tylko grafitowy, możne inne modele są szare ale u mnie jest to ciemny grafit. Jakość materiałów jest bardzo dobra ponieważ nic nie trzeszczy i nie wyciera się. Dużo osób siedziało w środku mojego auta i chwaliło wnętrze za praktyczność i dużo schowków.  Uważam, że jest wiele brzydszych samochodów, a do tego psujących się nagminnie i wasze oceny są niesprawiedliwe. Yariska to auto głównie dla kobiet, a faceci potrafią je jedynie krytykować, chyba z czystej złośliwości ponieważ swoje wyszukane fury muszą co chwila naprawiać  nowyt/laughing

Feb-25-2013 16:45:45
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześć Beatko  nowyt/goodbye  Dzięki za pomoc dziewczyny, poprawiłyście mi humor, bo byłam nieźle wkurzona  nowyt/angry  Jutro pojadę do wulkanizacji i zapytam, mam nadzieję, że się da naprawić  nowyt/smile

Feb-25-2013 13:18:33
Category: Forum
Forum: Ogólne

Oj dziewczyny, taka jestem dzisiaj zła!  nowyt/angry  Otóż, złapałam gumę  nowyt/crying2 , a najgorsze jest to, że to nowe opony  nowyt/crying2
Do tego wszystkiego musiałam dzwonić po pomoc, bo sama nie umiem zmienić koła  nowyt/crying2  Okazało się że najechałam na gwóźdź. Nie wiem co teraz robić, bo kasy nie mam na nową oponę, a ta zastępcza jest taka mała, dojazdowa. Auto stoi pod domem i wygląda na to, że będę musiała przesiąść się w autobus  nowyt/crying2

Feb-13-2013 13:26:37
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Mam silnik 1.0 16V 68KM, ja tak pytam o koszty wymiany tego paska, bo już mnie chciał oszukać mechanik  nowyt/sad 
Jak oni widzą samotną kobietę, która nie bardzo się zna na samochodach to węszą łatwy interes. Mi nic mechanik nie powiedział, że jeszcze jest cos do wymiany poza paskiem, nie mówił o żadnym napinaczu i rolkach... Skoro mówisz, że 150zł to nie jest dużo, to chyba będę musiała zapłacić, u mnie niestety z kaską cienko i trochę mi nie na rękę ten wydatek... A możesz mi jeszcze powiedzieć jakie to środki są do psikania na ten pasek i czy jak popsikam sama to będę mogła jeszcze trochę jeździć np. do maja?

Feb-12-2013 18:31:58
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Byłam u mechanika i powiedział, że to jest właśnie ten pasek, bo guma jest zniszczona. Powiedział mi, że wymiana kosztuje 150zł  nowyt/sad  mi się wydaje, że to trochę za drogo. Skoro sam pasek kosztuje 40zł, a jak pytałam koleżankę, to mi powiedziała, że sama mogę to zrobić, bo to prosta czynność, to skąd taka cena?  nowyt/thinking   
Koleżanka mi też mówiła, że można czymś popsikać ten pasek, to przestanie piszczeć na jakiś czas.Tyle, że ja nie wiem czym  nowyt/confused

Feb-10-2013 19:05:37
Category: Forum
Forum: Ogólne

nowyt/goodbye  nowyt/goodbye
Witaj!

Feb-09-2013 8:59:16
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Nie pojawia się żadna kontrolka, a piszczenie dobiega z przodu auta. Dzisiaj rano też piszczało kiedy ruszyłam i zmieniłam biegi. Piszczało kilka sekund i przestało. Strasznie mnie to denerwuje i całe szczęście, że trwa tylko chwilkę. Później podczas jazdy nic nie piszczy i jest wszystko ok. Czy taka naprawa jest droga?

  • Index
  • » Users
  • » nicky
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
111

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top