You are here:Start>Forum>View the posts of nicky

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » nicky
  • » Profile

Posts

Posts

Nov-26-2012 18:21:53
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Witaj Adam! Polecam Toyotę bo sama jeżdżę Yariską i jestem bardzo zadowolona. Mało pali, fajnie się prowadzi i ciekawie wygląda. Dla mnie to super autko miejskie, łatwe w parkowaniu i choć małe to ma nawet spory bagażnik. Dużo znajomych ma Fiaty bo są dużo tańsze, ale niestety cały czas narzekają, że coś się psuje i ciągle tylko do mechaników biegają. Ja do tej pory nie miałam żadnych problemów, jedynie mały problemik ze sprzęgłem. Polecam ci Yariskę.

Nov-24-2012 17:40:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja kiedys spałam kilka nocy w takim kamperze jak byłam w Chorwacji i bardzo sobie chwalę. Czułam się jak w domu bo wszystko tam było - kuchnia i prysznic i sypialnia. Przede wszystkim było czysto i przyjemnie spało się w łóżku a nie na ziemi w namiocie jak tu ktoś pisał. Namiot jest dobry dla Włóczykija a nie kobiety nowyt/smile

Nov-24-2012 7:55:04
Category: Forum
Forum: Ogólne

a ja byłam na Słowacji ze znajomymi, tyle że mój kolega prowadził bo jak się bałam tak na obcej ziemi nowyt/smile Autko sprawdziło się bardzo dobrze, no może tylko mało miejsca było na bagaże bo w środku jechały 4 osoby. Ale zabawa była super!

Nov-20-2012 15:55:26
Category: Forum
Forum: Ogólne

oho,widzę, że zmałpowaliście ten temat od nas! Nie ładnie chłopcy, oj nie ładnie

Nov-17-2012 8:12:20
Category: Forum
Forum: Ogólne

cześć Marta! Ja też jeżdżę Toyotą i też jestem bardzo zadowolona. Jak do tej pory nic się nie psuje, a jedynie jedynka źle wchodzi czasami, no ale muszę z tym iść do mechanika. Moje autko jest dużo mniejsze od Twojego ale też miejsca w środku sporo nowyt/smile Toyota to super marka!

Nov-13-2012 14:29:23
Category: Forum
Forum: Ogólne

Moniu, ale ja ci zazdroszczę i też podziwiam że masz auto terenowe. Ja nigdy w takim nie siedziałam a co dopiero mówić o prowadzeniu! moja toyota yaris wydaje mi się taka wielka nowyt/smile

Nov-11-2012 16:24:14
Category: Forum
Forum: Ogólne

dowcipniś od siedmiu boleści!

Nov-11-2012 9:32:05
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześć Marlenko! Niestety ja nie mam jakiś sprawdzonych mechaników i nie znam nikogo kto takich zna. Wszyscy tylko wkoło na nich narzekają i tyle. A może wy znacie jakiegoś dobrego mechanika w okolicy Łodzi? Niestety wczoraj znowu nie mogłam wrzucić jedynki i znowu najadłam się nerwów nowyt/sad

Nov-10-2012 8:38:25
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześć Brygidko! Bardzo fajny pomysł aby sie bliżej poznać! Ja nazywam się Natalia ale dla przyjaciół Nicky. Jestem zwariowaną dziewczyną, która uwielbia imprezy. Na codzień jeżdżę Toyotą Yaris w kolorze niebieskim nowyt/smile Samochodzik sprawuje się bardzo dobrze i uważam że jest bardzo kobiecy. Ma dużo fajnych schowków na babskie rzeczy nowyt/smile Niestety ostatnio zauważyłam problem z wrzuceniem jedynki i trochę mnie to martwi więc chyba wizyta u pana mechanika będzie nieunikniona. Nie wiem jak u was dziewczyny ale ja bardzo nie lubię jeździć do mechaników bo ja nie znam się na autach a oni to często  wykorzystują nowyt/sad Pozdrawiam

Nov-07-2012 14:07:15
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Nie jestem leniwa! Jeżdżę tym autem już dłuższy czas i wcześniej nie miałam takich problemów a to chyba o czymś świadczy?!  Bono15 dziękuję za konkretną odpowiedź. Jeśli chodzi o ścisłość to w szpilkach nie jeżdzę.

  • Index
  • » Users
  • » nicky
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top