You are here:Start>Forum>View the posts of Borys

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Borys
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-09-2013 21:50:55
Category: Forum
Forum: VOLVO

Złapałem taką oto usterkę. Po przekręceniu kluczyka rozrusznik się kręci ale bendiks nie działa. Rozebrałem cały rozrusznik na części pierwsze i "na sucho" działa pięknie. Elektromagnes chodzi, cały zespół sprzęgający nie ma żadnych oporów, sam silnik kręci się bez najmniejszych hałasów. Po założeniu czar pryska i znowu chodzi tylko sam silnik. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy??

Mar-06-2013 20:15:00
Category: Forum
Forum: SAAB

Zestaw dystansów i śrub ma być w komplecie. Właściwie to nawet taki był warunek przeprowadzenia transakcji. Według mnie pomysł jest straszliwie poroniony i ja osobiście w życiu bym tak nie zaryzykował. Cena felg jest atrakcyjna bo felgi są używane. Wiadomo za komplet nowych trzeba dać około 2 tys zł. Więc te za 1100 wydają się być tanie. Dodatkowo 200zł za dystanse i za kwotę 1300 zł jest komplet felg. Mnie najbardziej martwią te cholerne dystanse. Byś może panikuję ale to jest proszenie się o kłopoty. Jak kupujesz taki zestaw w sklepie to przynajmniej wiesz, że ktoś to sprawdził (przynajmniej masz taką nadzieję). Kupowanie takich rzeczy w necie to loteria bo równie dobrze mógł je wytoczyć pan Henio, bo teraz w POMie nie ma za dużo roboty a ma dostęp do stali i tokarki.

Mar-05-2013 22:43:01
Category: Forum
Forum: SAAB

Kolega chce kupić sobie felgi aluminiowe na lato. Znalazł ofertę ale jest mały problem. Felgi są od innego auta i będzie potrzebny zestaw montażowy. Sprzedający zapewnia, że te felgi miał zamontowane w identycznym samochodzie. Obręcze podobno są jeszcze na gwarancji. Ja mu odradzam takie kombinacje. Trochę podejrzane wydaje mi się sprzedawanie felg przed upływem gwarancji.

Feb-25-2013 16:45:54
Category: Forum
Forum: VOLVO

Nie zmieniłem ich bo okazało się że za dużo z tym roboty. Podczas demontażu urwałem jeden zatrzask i dałem sobie spokój. Żeby to maiło ręce i nogi to trzeba pruć praktycznie cały środek. Gość w sklepie zapewniał mnie, że ledy nie wyniosą mnie więcej jak 50zł i będą pasowały bez problemy. Aby to zrobić to trzeba poświęcić dwa dni. Jak masz czas i cierpliwość to życzę powodzenia.

Feb-23-2013 16:32:50
Category: Forum
Forum: HONDA

Nie w tym rzecz. Chodzi o to, że np czarny przechodzi w zielony a zielony w żółty. Żółty dzieli się na dwa w jedną stronę idzie żółty w drugą czarny przechodzący w czerwony. Część przewodów jest ładnie zalutowana a część robiona na tzw. skrętkę. Niektóre przewody są w rurkach termokurczliwych ale większość owinięta jest taśmą która się odlepia. Nie ma powyprowadzanych mas. Ktoś przed nami dłubał ostro w tej instalacji. Teraz kiedy jeszcze ludzie od gazu wsadzili w to łapy ciężko dojść ładu co do czego.

Feb-22-2013 15:26:51
Category: Forum
Forum: HONDA

Wymieniał ktoś z Was wiązkę elektryczną w swoim samochodzie. Chodzi mi głównie o tył auta. Szukałem na necie informacji na ten temat i znalazłem kilka ofert sprzedaży takich wiązek. Nie wiem jednak jak wygląda w praktyce taki przeszczep. Pytam o to, ponieważ muszę dojść ładu w instalacji a ta obecna jest już mocno pokombinowana i nie można załapać co z czym się łączy.

Feb-16-2013 22:22:27
Category: Forum
Forum: HONDA

Z relacji kumpla wynika, że mechanik (znajomy mojego kolegi) i gazownik pochuja...ali się przy robocie okrutnie i typ wyrzucił ich z warsztatu. Chciał nawet policję wzywać bo mu klientów straszą. W tej chwili gwarancją można sobie d... podetrzeć. Kolega stwierdził, że da typowi ostatnią szansę i jak to nie pomoże to robi typowi sprawę cywilną.

Feb-16-2013 22:17:25
Category: Forum
Forum: HONDA

Sprawa najprawdopodobniej skończy się w sądzie. Światła w tej chwili okazały się najmniejszym problemem gdyż ingerencja gazownika sprawiła, że samochód trwale został unieruchomiony. O ile wiem to gazownik stwierdził, że on nic przy elektryce nie robił i tym samym gwarancja uległa anulowaniu.

Feb-14-2013 20:08:06
Category: Forum
Forum: HONDA

Auto wróciło już serwisu i jest kolejny problem. Zapaliła się kontrolka check engine. Początkowo zapalał się tylko na gazie i po przełączeniu na benzynę gasła ale teraz świeci się non stop. Kolega wk... się niemiłosiernie i ostro typa zbluzgał. Samochód jutro znowu jedzie na sprawdzenie, tym razem jednak ma przy wszystkim być mechanik z komputerem.

Feb-14-2013 14:19:06
Category: Forum
Forum: HONDA

Dziś samochód pojechał na przegląd tej instalacji. Kolega dzwonił do typa i wstępnie dowiedział się, że wszytko jest tak jak być powinno. Z tego co wiem to gość ma na warsztacie jakieś auto i po południu miał się zająć tym wnikliwie. Na 100% coś jest nie tak bo oprócz szarpania pojawiły się inne problemy.

  • Index
  • » Users
  • » Borys
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top