You are here:Start>Forum>View the posts of Łukasz

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Łukasz
  • » Profile

Posts

Posts

May-26-2013 14:47:52
Category: Forum
Forum: BMW

W Poznaniu jest dobra firma Dera, są na rynku ponad 20 lat więc doświadczenie mają duże. Napisz gdzie mieszkasz to ci ktoś cos bliżej poleci.

May-26-2013 14:41:42
Category: Forum
Forum: RENAULT

Chodzi ci o objawy jakie daje uszkodzony pochłaniacz? Według mojej wiedzy skutki nieprawidłowego działania pochłaniacza są nastepujące: gaśniecie silnika, zbyt małe obroty na biegu jałowym, mała moc, zapach paliwa w aucie.

May-23-2013 21:37:12
Category: Forum
Forum: OPEL

Insignia poza czujnikiem parkowania i czujnikiem deszczu niczym specjalnym się nie wyróżnia, elektryczne szyby, klima czy GPS to teraz standard większości aut więc czy naprawdę warta jest tych 100tyś? Według mnie za taką kasę kupisz dużo lepiej wyposażone auto.

May-10-2013 7:04:28
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Sam bym sie rozpływał, jakbym takim jeździł nowyt/smile To zabawka, którą chce się przejechać każdy mężczyzna. Widziałem takie Unimogi jak byłem na wystawie w Niemczech i powiem wam, że robią ogromne wrażenie.

May-10-2013 6:50:40
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Nic w tym nadzwyczajnego, tez kiedyś miałem podobną sytuację, pojawiły sie luzy na zacisku, co skutkowało denerwującym piszczeniem, nalezało wymienić jarzmo zacisku z prowadnicami, na których przesuwa się zacisk hamulcowy. Często ludzie wymieniają same klocki ale to pomaga tylko na chwilę i piszczenie wraca.

Pudzian wrote:


A tak na poważnie to poszukaj tutaj http://pd.uniagroup.com/documents_for_l … d45ba2.pdf

Dobry troling nie jest zły  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin
Jak chcesz zrobić przyczepkę wielozadaniową to siewnik też może się przydać  nowyt/big-grin

May-03-2013 17:54:03
Category: Forum
Forum: VW

jak dla mnie bardzo fajne auto, możne trochę małe jak na swoje przeznaczenie ale ogólnie ma to coś. Kwestia gustu, najważniejsze że to VW więc poza wyglądem do niczego nie będzie można się przyczepić nowyt/smile

Apr-28-2013 12:31:07
Category: Forum
Forum: OPEL

gwarancja wynosi 18miechów, a wiec kiepsko, lepiej dozbierać i kupic nowe.

Apr-24-2013 16:22:51
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Słuchaj takie objawy często świadczą o padającym sprzęgle, sam tak miałem i sprzęgło było do wymiany. Potem jak ręką odjął.

  • Index
  • » Users
  • » Łukasz
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top