You are here:Start>Forum>View the posts of mariusz

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » mariusz
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-06-2013 21:24:44
Category: Forum
Forum: FORD

jak wtrysk zapieczony to może być problem, nie czasem ludzie po kilka godzin walczą i nic. Można uszkodzić jak zaczniesz szarpać więc też nie się co wygłupiać.Czasem pomaga zalewanie naftą albo rozpuszczalnikiem i odczekanie, jak nie pomoże to kup sobie młotek kinetyczny,  zwany też impulsatorem. Wkręca się go w miejsce cewki i podnosi wtryskiwacz, robota mozolna i wk...ąca ale co zrobić, musi wyjść.

Apr-06-2013 20:24:31
Category: Forum
Forum: FIAT

Działanie systemu Start-Stop zależy od wielu czynników min od naładowania akumulatora czy temperatury w środku w aucie. Mogło byc ta, że miałeś słabo naładowany akumulator i system uruchomił silnik wcześniej w celu jego podładowania. Pamiętaj, że jak silnik się wyłącza to nadal działaja inne urządzenia które pobierają prąd. Działa to tez w odwrotna stronę, bo system nie zadziała wcale jeśli akumulator jest słabo naładowany, albo silnik jest zimny, chodzi klima czy ogrzewanie. Ponieważ wszystko jest ze soba połączone to trudno stwierdzić czy winny był aku czy niskiej temp w środku i dlatego silnik się samoistnie uruchomił żeby podnieść temp. Jesli chodzi o to ze potrzebował 5 sekund żeby zapalic to mnie to nie dziwi,, bo komputer nie działa błyskawicznie, najpierw dałeś mu sygnał żeby się wyłączył a za sekundę juz chciałeś żeby ruszył ponownie, więc potrzebował czasu żeby zaskoczyć.  Musisz obserwować co będzie dalej i w razie problemów podjedź do ASO na sprawdzenie, ale mi się wydaje że taki jest urok tego systemu.

Apr-06-2013 20:03:46
Category: Forum
Forum: FIAT

czujnik ciśnienia oleju do wspomagania kierownicy

Apr-06-2013 20:01:49
Category: Forum
Forum: FORD

na 100% wtrysk brudny jakis  albo uszkodzony, jak silnik będzie chodził to rozepnij każdy wtrysk i obserwuj jak pracuje. Ja tak robiłem i znalazłem jeden wadliwy, był zwyczajnie zasyfiony i po wyczyszczeniu działa jak nowy.

Mar-11-2013 16:08:03
Category: Forum
Forum: VW

Takie gadanie, jakby słuchać producenta to należałoby kupować tylko oryginalne części, naprawiać auto tylko w ASO. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze  nowyt/winking

Mar-11-2013 16:00:59
Category: Forum
Forum: SUBARU

Auto mało awaryjne, a używkę kupisz dość tanio, ale jeśli chodzi o spalanie to jakiś wodotrysków nie ma. Jak myślisz o jeździe po mieście to przygotuj się na spalanie rzędu 7l, a przy ciężkiej nodze nawet 9l, lepiej wypada w trasie bo jak nie piłujesz za mocno to da się zejść do 5l. Subaru produkuje dobre auta ale niskie spalanie nigdy nie było jego mocną stroną.

Mar-09-2013 9:10:21
Category: Forum
Forum: AUDI

zmierz jak wysoko wysuwa się ta nawigacja i czy nie będzie nic jej blokować podczas otwierania, w niektórych przypadkach takie rozwiązanie się niestety nie sprawdza.

Mar-09-2013 9:04:40
Category: Forum
Forum: DAEWOO

może być czujnik temp silnika, najlepiej jakbyś podjechał na stację niech podłączą  do kompa i sprawdza parametry

Mar-03-2013 16:15:33
Category: Forum
Forum: Ogólne

To nie przejdzie, złodziej zobaczy nowe kołpaki to tak kartka na nim nie zrobi żadnego wrażenia. Zerwie kołpaka żeby się przekonać czy faktycznie oznakowane, czy nie. Z czystej złośliwości ci je ukradnie albo poniszczy. Z drugiej strony może i tak ukraść i sprzedać taniej, bo przód nieruszony, więc na pewno się ktoś trafi co kupi. Musisz oznaczyć z zewnątrz, żeby było od razu widoczne. Pisanie karteczek jest bezsensu.

Feb-21-2013 18:54:09
Category: Forum
Forum: CITROEN

a jaka nagroda za dobrą odpowiedź?

  • Index
  • » Users
  • » mariusz
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top