You are here:Start>Forum>View the posts of Dakar

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Dakar
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-23-2013 18:27:39
Category: Forum
Forum: RENAULT

Dobrze wyregulowany gaz nie powinien sprawiać najmniejszych problemów. Nie wiem jaką masz instalację ale np. instalacje sekwencyjne włączają się wówczas gdy silnik osiąga temperaturę bliższą optymalnej. Ja stawiałbym na parownik lub filtr. Jedź do mechanika i będziesz wszystko wiedział. Pełny przegląd gazu nie będzie kosztował Cię więcej niż 100zł.

Mar-23-2013 18:06:41
Category: Forum
Forum: FORD

Kolega ma Taunusa. Wyczytałem, że jest to bliźniaczy model. Z ciekawości zajrzałem na stronę miłośników Taunusa i tam można znaleźć kilka fotek Continy oraz wzmianki o tym samochodzie. Jak oglądałem foty to faktycznie fura jest pierwsza klasa. Od kolegi wiem, że są problemy z częściami do starych samochodów. On sam jest mechanikiem więc z naprawami nie ma problemu.

Mar-21-2013 19:53:37
Category: Forum
Forum: SUBARU

Ostatnio jak zasypało to przyglądałem się zmaganiom młodzieńca w takim właśnie aucie. Przyznam, że byłem pod wrażeniem zarówno umiejętności tego młodego człowieka jak i sprawności jego samochodu. Przez zaspę gdzie utknął Ford Focus, przeskoczył bez najmniejszego problemu. W nieco większej zaspie spędził kilka minut ale na bujanego wyjechał bez pomocy osób trzecich. Auto jest naprawdę cool.

Mar-17-2013 16:28:30
Topic: Favorit
Category: Forum
Forum: SKODA

Przyznam bez bicia, że kolega w pracy miał właśnie taki samochód i dlatego ja sugerując się tym, że on jeździ bez stresów i problemów zakupiłem identyczny. W sytuacji kiedy robisz krótkie dystansy, a samochód jest narażony na pył, brud, deszcz, śnieg, mróz i różnorakie mechaniczne uszkodzenia to nie widzę konkurencji dla Favoritki. Gdyby ta maszyna miała 4x4 to ustawiałby się po nią kolejka.

Mar-16-2013 21:18:23
Topic: Favorit
Category: Forum
Forum: SKODA

Ja kilka lat temu śmigałem takim samochodem. Nie wiem dlaczego pytasz o to auto bo w gruncie rzeczy nie ma w nim nic co mogłoby interesować. Jak kupiłem je tylko dlatego, że było zarejestrowane, opłacone, miało waży przegląd techniczny i kosztowało mniej jak 1tys zł. Potrzebowałem wtedy natychmiast auta którego nie będzie mi szkoda i w razie czego naprawa będzie bardzo tania. Auto teoretycznie w tej roli się sprawdziło. Urwany wahacz kosztował mnie 50zł. Jak zatarł się rozrusznik to przetarłem papierem ściernym, posmarowałem i chodził dalej. Niestety auto spłonęło po kilku miesiącach. Plusem jest koszt zakupu i cena części. Minus to spalanie i zerowy komfort.

  • Index
  • » Users
  • » Dakar
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top