You are here:Start>Forum>View the posts of Dakar

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Dakar
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-30-2013 23:25:12
Category: Forum
Forum: RENAULT

Przydarzyła mi się dziś dziwna rzecz. Jechałem sobie samochodem i w pewnym momencie auto zgasło. Całe szczęście, że prędkość nie była duża. Byłem w takim szoku, że niewiele pamiętam. Wyglądało to tak jakbym wyciągnął kluczyki ze stacyjki. Powoli się zatrzymałem i odruchowo przekręciłem kluczyk. Nie bardzo wiedziałem co się dziele więc spróbowałem odpalić i ku mojemu zaskoczeniu silnik zaczął pracować. Do domu jechałem nie więcej niż 40km/h. Już w domu gasiłem go i dopalałem. Nic się nie działo. O co kaman ? miał ktoś taką jazdę ?

Jun-24-2013 23:40:15
Category: Forum
Forum: SUBARU

Z Subaru jest tak, że jak trafisz na zadbany egzemplarz to nie będziesz chciał innego auta. Jak poprzedni właściciel kotował auto to zakupisz sobie studnię bez dna. Nawet jak wrzucisz walizkę hajsu to nie usłyszysz nawet jak spada. 90% udanego pożycia z gwiazdeczkami w elipsie to szczęście przy zakupie.
Piękno Subaru najlepiej dostrzegalne jest w zimie. Nic tak nie buduje ego jak patrzenie na gościa w Q7 który brodzi po kolana w śniegu i sprawdza gdzie jest krawężnik bo się boi o spojler abo o felgę.

Jun-23-2013 1:20:12
Category: Forum
Forum: SUBARU

Nie bardzo wiem co chcesz regulować i o jakich zaniedbaniach piszesz. To nie jest Polonez gdzie ustawiasz zawory co 5 tys km a jak coś nie nie tak to regulujesz iskrę. W tych samochodach za wszystko odpowiedzialna jest elektronika i albo coś działa albo nie. Wysokie spalanie to przede wszystkim wynik permanentnego napędu na obie osie oraz charakterystyki pracy silnika. Możesz co drugi dzień być w ASO na przeglądzie a i tak nie osiągniesz spalania Tico.

May-17-2013 23:14:38
Category: Forum
Forum: SUBARU

W sumie to o taki efekt mi chodziło. LEDy nie powinny mnie razić. Kombinowałem już nawet z klasyczną latarką halogenowa zamontowaną wewnątrz auta ale ona też się nie sprawdziła. Poświata sprawiała, że nic nie widziałem w wstecznym lusterku.

May-17-2013 22:31:06
Category: Forum
Forum: FIAT

Jeśli czuć pod materiałem elementy stelaża to może okazać się, że demontaż był tylko stratą czasu. Nie mniej jednak próbuj. Tak jak pisał wcześniej kolega, trzeba fotel zdemontować i po kolei rozkręcać. Mogę Ci tylko podpowiedzieć, żebyś bardzo uważał, bo materiał po kilku latach wsiadania i wysiadania może być po przecierany. Jak za mocno pociągniesz to rozerwiesz i wtedy będziesz miał problem.

May-17-2013 0:13:17
Category: Forum
Forum: SUBARU

Zastanawiam się nad zamontowanie LEDów wewnątrz samochodu. Mam tylko pytanie do tych którzy stosowali takie żarówki. Normalne LEDy (w latarkach itp) mają taki mulasty kolor. Czy te żarówki też tak mają? Trochę mi na tym zależy bo bardzo często w nocy muszę mieć włączone światło wewnętrzne a przy zwykłych żarówkach razi mnie ono niemiłosiernie.

May-09-2013 11:59:47
Category: Forum
Forum: HONDA

No to muszę Cię bardzo zmartwić. Problem został rozwiązany. Testy wykazały, że parowanie szyb jest już przeszłością. Prawdopodobnie wina leżała po stronie sterowania nawiewami oraz zanieczyszczonych kanałów. Obecnie nawiewy działają ok 40% sprawniej.

May-07-2013 1:01:36
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Według mnie to nie jest odcinanie kuponów ale przemyślana strategia marketingowa. Mercedes nastawia się na bogatego, "pierwszego właściciela". Pełną parą pcha do swoich samochodów bajery które za 3 lata przestają być już full opcją. Mija gwarancja, gadżety się starzeją, auto idzie do ludzi. Bogaty pierwszy właściciel staje się właścicielem kolejnego nowego Merca i nadal jest zadowolony. Firma po porostu nie dba o plebs co kupuje auta z drugiej ręki.

May-07-2013 0:46:00
Category: Forum
Forum: RENAULT

Te stare diesle o ile ich ktoś nie katował i w miarę dbał to bardzo dobry zakup. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje takiego auta, żeby nim do kościoła jeździć. Trzeszczenie plastików może wkurzać ale z drugiej strony to ma być auto które pracuje. Wydaje mi się, że przewożony towar czasem bardziej hałasuje niż plastiki.

May-07-2013 0:42:13
Category: Forum
Forum: HONDA

Ja wybebeszyłem całe wnętrze i w nawiewach nic ciekawego nie znalazłem. Było sporo syfu z liści, trochę brudu i wilgoci ale bez przesady. Dywaniki miałem suche a mimo to szyby parowały jak głupie. Teraz czekają mnie dłuższe testy. Na razie jest ok ale teraz jest ciepło więc...

  • Index
  • » Users
  • » Dakar
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
3

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top