You are here:Start>Forum>Forum>CHEVROLET>Rdza w Aveo

Forgot password? | Forgot username?

Rdza w Aveo

Re: Rdza w Aveo

Zebrałem już trochę informacji i wynika z nich, że Aveo jest jak tanie wino, które jest dobre bo tanie. Nie oszukujmy się te samochody to Daewoo w prostej linii. Podobnie jak w przypadku Daewoo największą zaletą była cena

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Właśnie o tym piszę, że auto jest tanie i nie ma co wymagać jak od Mercedesa. Kolega się denerwuje bo mu racji nie chcę przyznać że to auto to porażka ale ja tak nie uważam.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Kilka lat temu kolega z pracy sprawił sobie taki właśnie samochód. Oczywiście był to samochód nowy z salonu więc o rdzy ciężko było mówić. Zrobiłem tym samochodem rundkę po mieście i byłe bardzo pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się jakiegoś totalnego paździerza a ten samochód przypominał mi nieco stare Fiaty. Trzy lata po zakupie, żona kolegi miała wypadek tym autem. Rzeczoznawca uznał, że samochód nie nadaje się do naprawy i dalszej eksploatacji ponieważ korozja była tak duża, że zagrażało to bezpieczeństwu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Kolega Mariusz B zaraz ci napisze że to nieprawda bo jego auto jest niezniszczalne. Bez żartów, każde dziecko wie że te auta są nic nie warte, po roku tracą ponad 50% na wartości a i tak niewiele się na nie skusza, a jak skusi to po roku ma dość i sprzedaje. Daewoo było nic nie warte i nowa nazwa Chevrolet tego nie zmieni.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Jako ciekawostkę powiem że w Anglii samochody Chevroleta były sprzedawane pod nazwą Daewoo. Widocznie w Anglii pewnie marka Daewoo miała lepszą opinię niż Chevrolet  nowyt/winking

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

... Aveo sprzedawane było również jako Pontiac czy Suzuki Swift+ ale o niczym nie świadczy. Moim zdaniem ze wszystkimi produktami z Azji jest tak samo. Jeśli masz świadomość co kupujesz i się na to godzisz to będziesz zadowolony. Jeśli jednak kupujesz dziesięcioletnie używane Aveo i oczekujesz, że będzie ono równe nowej Q7 to się rozczarujesz i potem na forum ludzie wylewają swoje żale.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Wątpię że w Anglii Daewoo miało lepsza opinie, ile takich aut tam jeździ? Bardzo bardzo mało i głównie jeżdżą nimi szczyle, ot takie auto do zajeżdżenia i rozwalenia bo nie ma czego żałować.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Przestańcie się już znęcać nad tym samochodem. Każdy wie, że to Daewoo choć sprzedający na siłę próbuje przekonać, że jest to legendarna marka Chevrolet. To, że ten badziew w Anglii sprzedawany jest jako Daewoo świadczy tylko o tym, że firma ma świadomość, że Angola stać na Corvette a Polaka nie szczególnie. Po co sobie opinię szargać jak rynek jest chłonny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Zupełnie się z Wami nie zgadzam. Aveo to całkiem przyjemne auto bez wodotrysków ale za przyzwoite pieniądze możesz mieć dobre auto do jazdy po mieście. Miałem okazje jeździć Chevroletami i nie uważam żeby różniły sie od Fiata czy Forda.  Żdnej rdzy nie zauwazyłem a jeździłem kilkuletnimi autami. Złe opinie o Chevroletach sa tak samo wiarygodne jak opinie o tym że Mercedes nigdy się nie psuje a każda Mazda gnije.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

W tej kwestii muszę się z tobą zgodzić. Nie każda Mazda gnije a Mercedesy się psują.
Wracając jednak do Aveo tak jak pisałem wcześniej, jest to rozsądny samochód, za rozsądne pieniądze. Nie ma wodotrysków, ani nowinek technicznych, jest za to pojazd na, który może sobie pozwolić Kowalski. W autach niższych klas niestety rdza jest dość częsta i trzeba się z tym pogodzić. Bajki o ocynkach i zabezpieczeniach można sobie włożyć miedzy bajki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top