You are here:Start>Forum>View the posts of Muniek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Muniek
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-14-2013 21:04:58
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Chevrolet miała się kojarzyć z amerykańską motoryzacją, niestety u nas zaczęto produkować głównie małe auta miejskie które okazały się niewypałem.

Sep-13-2013 16:09:23
Category: Forum
Forum: AUDI

Nikt tu nie mówi o cofaniu się do minionej epoki, auto 4x4 może być bardzo pomocny ale też zupełnie bezużyteczny. Rozumiem kolegę co ma na myśli bo sam z doświadczenia wiem, że często ludzie kupuja takie auta dla szpanu i tylko dlatego że im się podobają. Jeżdżą takim atem do pracy w mieście i na zakupy do Tesco ale zawsze można się pochwalić znajomym, ze zima i śniegi nie są straszne.

Sep-13-2013 16:03:52
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Wcale nie trzeba usuwać farby z zegarów, oczywiście wszystko zależy co chcesz osiągnąć ale zazwyczaj wystarczy zmienić na diody i tyle.

Sep-09-2013 18:58:49
Category: Forum
Forum: RENAULT

Nic dziwnego że później producenci aut bankrutują jak wydają kupę kasy na takie nikomu nie potrzebne auta

Sep-09-2013 18:50:13
Category: Forum
Forum: SUBARU

A skąd wiesz że to wina rozrusznika? Skoro rozrusznik kręci a silnik nie zapala to może byc problem z układem paliwowym, zapłonem czy elektryką.

Sep-04-2013 14:09:51
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Najlepiej byłoby skombinować takie radio i spróbować u siebie podłączyć. Duzo osób chwali sobie pioniera za to że sie go łatwo podłącza więc może cos w tym jest. Trzeba pytać w róznych sklepach aż się cos wyjaśni.

Sep-02-2013 20:36:11
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Z tego co słyszałem możesz kupic nowe radio z wszystkim bajerami USB, Bluetooth, SD Card itd do których dokupujesz przejściówkę i sterujsze z kierownicy, nie wiem jak to wyglada w praniu ale dla przykładu w instrukcji większości radiów pioniera pisze że można podłączyć do fabrycznego sterowania. Trzeba by podjechać do dobrego sklepu i zapytać kumatego sprzedawcę.

Aug-19-2013 21:20:52
Category: Forum
Forum: VW

Średnio pewnie spali ok 6l/100km, gaz to zawsze większa oszczędność jak masz w planach jeździć duzo i to w mieście ale jak to ma być drugie auto w rodzinie to raczej nie opłaca się zakładać lpg. Najgorzej że stracisz i tak mały bagażnik, koło zapasowe będziesz woził zamiast zakupów. Jak nie musisz jeździć na gazie to po co wydawać kasę?

Aug-15-2013 14:18:12
Category: Forum
Forum: CITROEN

Co tu gdybać panowie? Trzeba pojechać i auto obejżeć,może byc i tak że samochód należał do starszej osoby, był trzymany w garazu i takie tam więc ma prawo dobrze wygladać. Mój sasiad jeździ 15letnim oplem a auto wygląda spokojnie na 7,8 lat bo takie zadbane. Nie ma co doszukiwać sie od razu najgorszego i straszyć ludzi.

Aug-13-2013 18:51:10
Category: Forum
Forum: HONDA

Sam nie wiem co o tym aucie myśleć, patrzę, patrzę i nie wiem czy mi się podoba czy nie...Coś ma ale nie wiem co, nie podoba  mi się bo jest takie przesadnie rozciągnięte, tył brzydki, zresztą Honda jakoś nie miała pomysłu na ten tył, nie udał im się zwłaszcza w starszej Accord Combi. Mi podoba się ta najnowsza Accord sedan, chętnie bym taką pojeździł.

  • Index
  • » Users
  • » Muniek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top