You are here:Start>Forum>View the posts of Kazik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Posts

Posts

May-04-2014 10:40:27
Category: Forum
Forum: KIA

A znasz historię auta? Jak kupiłeś używane to kto wie jak jeździł poprzedni właściciel. Inna sprawa, ze czasem juz tak jest, że u jednego skrzynia padnie po 350tyś a u innego po 150tyś. Naprawy zależą od stopnia uszkodzenia. Często warto jednak kupić nowa bo naprawy zdają egzamin na krótki czas. Ceny sa uzależnione od uszkodzenia. Nowa skrzynia ok 1tyś.

Sep-01-2013 18:17:35
Category: Forum
Forum: VW

Z tego co czytałem to w Polsce auto to okazało się zupełną klapą, tak samo we Francji, nie wiem jak w innych krajach ale szczerze wątpię w jakikolwiek sukces, auto poza wyższą ceną niczym się nie wyróżnia. Jaka to ekstrawagancja? Samochód nudny jak cholera!

Aug-17-2013 17:41:16
Category: Forum
Forum: CITROEN

Szyby rysują się od piachu, trzeba by rozkręcić i dokładnie wyczyścić z całego piachu. Ja tez miałem ten problem i dopiero rozkręcenie i  dokładne usunięcie tego syfu pomogło. Oczywiście jak pisze kolega wyżej, problem powraca więc trzeba czyścić regularnie.

Aug-08-2013 21:11:12
Category: Forum
Forum: VW

Klakson masz uszkodzony i pomimo,że działa powoduje zwiększony pobór prądu i przepala bezpieczniki.

Aug-08-2013 20:53:35
Category: Forum
Forum: RENAULT

Sprawdź instalacje dokładnie od początku do baku czy nie ma przetarć, czy wtyczki nie są zaśniedziałe, trzeba też rozebrać licznik, przeczyścić styki od paliwa i temp. Jak dla mnie to coś z elektryką.

Aug-04-2013 12:39:55
Category: Forum
Forum: FIAT

Jak do Audi nowy filtr kosztuje 9,5tyś to ja dziękuję. Kumpel sprowadził auto a na dzień dobry okazało się że filtr trzeba wymienić. Jak usłyszał cenę to mu oczy wyszły i zamiast na wymianę pojechał do firmy na usunięcie tego ustrojstwa.

Aug-04-2013 12:37:00
Category: Forum
Forum: FORD

Bezyna czy diesel? I le koni, jaka cena?

Jul-10-2013 18:26:57
Category: Forum
Forum: BMW

Profesjonalne sprawdzenie przebiegu auta polega min na skontrolowaniu sterowników silnika, skrzyni biegów czy  radia, sterowniki odnotowują każde uruchomienie auta. W niektórych autach przebieg mozna sprawdzić w pamięci kluczyka. Jak trafiłeś na wyjątkowego oszusta co przeprogramował sterowniki to nie pozostanie ci nic innego jak  sprawdzić historię serwisową auta w ASO na podstawie numeru VIN. Jak auto jest sprowadzone to w internecie możesz sprawdzić całą historię na podstawie numeru identyfikacyjnego.
Według mnie nie powinieneś ukrywac się z zamiarem sprawdzenia tego auta, wydasz kasę na sprawdzenie a może się okazać że auto ma cofnięty licznik a tak jakbyś powiedział sprzedającemu że chcesz sprawdzić przebieg to zawsze możesz wyczuć jego reakcję, jak człowiek będzie niechętny albo zacznie coś kombinowac to sygnał dla Ciebie że najpewniej masz doczynienia z oszustem. Zaoszczędzisz kasę i czas. Uczciwy człowiek nie powinien mieć nic przeciwko prześwietleniu auta.

Jul-09-2013 15:00:27
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Dlatego czasem lepiej zostawić takie wymiany mechanikowi, kupowanie przez internet z niesprawdzonego źródła to naprawdę ryzykowna sprawa.

Jul-08-2013 14:40:52
Category: Forum
Forum: FIAT

Ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam, bezpieczeństwo przede wszystkim ale z doświadczenia wiem, że takim gnojeniem wiele nie zwojujesz, po prostu ludzie idą w zaparte i tyle. Lepiej wytłumaczyć łopatologicznie niż drzeć koty.

  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top