You are here:Start>Forum>View the posts of Kazik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-21-2013 19:40:26
Category: Forum
Forum: CITROEN

a może chodzi o przebicia na kopułce i palcu rozdzielacza?

Feb-16-2013 8:58:47
Category: Forum
Forum: HONDA

nie ma co kombinować samemu, bo to wygląda na problem bardziej złożony. Radzę wrócić do gazownika, bo jak sami zaczniecie kombinować, to w razie problemów, będzie wasza wina i gazownik może nie naprawić usterki za darmo. Lepiej nie zostawiać odcisków palców na nie swojej robocie.

Feb-16-2013 8:54:21
Category: Forum
Forum: HONDA

czasem trzeba się najeździć, zwłaszcza na samym początku. Pewnie jest źle zaprogramowana albo inny czort, ale słyszałem dość często o takich problemach z nową instalacją. Denerwująca sytuacja, ale przynajmniej wszystko jest na gwarancji

Feb-15-2013 15:53:09
Category: Forum
Forum: AUDI

wiadomo, ze jak trafisz na partacza, czy innego idiotę to możesz mieć problemy, ale każdy normalny lakiernik,to wie jak sobie z takim uszkodzeniem radzić.

Feb-11-2013 17:04:29
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Piszesz, że wiesz kiedy instalację zakładał Polak, ok, ale kto za granicą montuje gaz? Jak byłem we Francji i rozmawiałem na temat gazu, to ludzie nie wiedzieli o czym mówię. To samo w Anglii. Może w Niemczech słyszeli o LPG ale wątpię, ze ktokolwiek montuje. Polska jest gazową potęgą i jedynie Turcja nas wyprzedza w ilości instalacji LPG.

Feb-10-2013 13:42:41
Category: Forum
Forum: Ogólne

ja mam kenwooda i jestem bardzo zadowolony. Jakość dźwięku idealna, nic nie trzeszczy, nie psuje się. Wydałem trochę kasy ale uważam, że było warto. Nie ma nic gorszego niż tandetne radio. Może jak ktos mało jeździ, to mu obojętne ale jak duzo śmigasz i cenisz sobie jakość, to kenwood będzie dobrym wyborem.

Feb-09-2013 12:48:09
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

zawsze możesz się potargować, ale jak auto na 5+ to nie ma co sie dziwić, że tyle kosztuje, a który to rocznik?
Mnie to troche dziwi ten dołek po naprawie, bo kumpel tez miał takie wypełnienie robione i u niego nic nie widac, może taka delikatna obwódkę. Ale jak masz papiery na naprawę, to spoko, widac są rózne szkoły i różne odpryski

Feb-07-2013 20:10:18
Category: Forum
Forum: RENAULT

tak, żółta kontrolka z takim jakby to powiedzieć zagiętym drucikiem z dwoma pętelkami  oznacza awarię świec żarowych silnika, ale tylko w silnikach  diesla.  Ponieważ jest to żółta kontrolka, a nie czerwona,  to można jeździć jeszcze trochę bez paniki, ale zawsze to lepiej od razu wymienić świece.

Feb-06-2013 18:09:14
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Właśnie tu jest pies pogrzebany, ludzie maja jakieś błędne wyobrażenie na temat tej mark. Większość uważa, że Mercedes to jeżdżąca doskonałość i niezawodność. Wcale tak nie jest i Mercedes klasy A nie jest odosobnionym przypadkiem. Jak sobie poczytacie opinie ludzi, którzy jeżdżą Mercedesami to człowiek dopiero przegląda na oczy . To są auta drogie, awaryjne, dużo palą, serwis należy do jednych z najdroższych, a do tego wiele modeli boryka się z korozją. Tak, taki właśnie jest Mercedes, tylko ludzie nie przyjmują tego do wiadomości. Mercedes klasy A to wielki niewypał, sypie się, ma wielki problem z korozją, Mercedes klasy C - awaryjność, głównie elektronika i pompa paliwa, korozją! Klasa B -  porażka, problemy ze skrzynią biegów, duże spalanie, bardzo słabe zawieszenie. Klasa E  - awarie układu hamulcowego, elektronika. Ceny napraw są bardzo wysokie i znam ludzi, którzy trzymają zepsute auta w garażu czekając na kasę. Dla mnie Mercedes produkuje ładne auta pełne wad, ale za sprawą nietuzinkowego wyglądu większość ludzi tych wad nie widzi. Płacisz kupę kasy za samochód, który jest wart dużo mniej. Później łożysz na naprawy i walkę z korozją. Dla mnie to porażka i Mercedes powoli się pogrąża, bo coraz więcej ludzi dostrzega jego wady. Jakiś czas temu było o tym w Top gear więc to nie tylko moja opinia.

Feb-02-2013 18:28:42
Category: Forum

chyba chodziło ci o Lancie Ypsilon, nie wiesz czym jeździsz?
Swoją droga to ja tez nie ufałbym Hindusom, kupili Jaguara i Land Rovera i nic chyba dobrego z tego nie wyniknie. Jak zaczną modzić i kombinować to te marki szlak trafi. Jakby tak nową ryksze zaprojektowali to ja rozumiem, ale auta? Nie dla mnie to jest to skazane na porażkę.

  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top